kadr z klipu do utworu „Pogo”

Juwenalia Gdańskie 2023 z pierwszymi ogłoszeniami


20 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Juwenalia Gdańskie ogłaszają pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trójmiejskiego święta studentów. Będą to Oki oraz Łydka Grubasa.

Różnorodny line-up

Juwenalia Politechniki Gdańskiej w 2023 roku ruszają z grubej rury. Organizatorzy przygotowali coś naprawdę specjalnego. Już dwóch pierwszych artystów, wyróżnia to wydarzenie różnorodnością, a także poziomem. 19 i 20 maja wystąpią bowiem Oki i Łydka Grubasa.

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka, ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją. Oki z kolei jest jednym z najszybciej rozwijających raperów na polskiej scenie muzycznej. Jego album Produkt47 okazał się niebywałym sukcesem, a cała jego twórczość jest naszpikowana hitami, na czele z Siri czy Jeżyk!. Z pewnością sprawdzi się więc podczas Juwenaliów Politechniki Gdańskiej. Przekonani dotychczasowymi ogłoszeniami? Spieszcie po bilety.

Oki – Jeżyk!

Kup bilety na Juwenalia Gdańskie 2023

Juwenalia Gdańskie odbędą się w tym roku między 19 a 20 maja. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Juwenalia Gdańskie ogłaszają pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trójmiejskiego święta studentów. Będą to Oki oraz Łydka Grubasa. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Różnorodny line-up Juwenalia Politechniki Gdańskiej w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →