kadr z klipu do utworu „Pogo”

Juwenalia Gdańskie 2023 z pierwszymi ogłoszeniami


20 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Juwenalia Gdańskie ogłaszają pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trójmiejskiego święta studentów. Będą to Oki oraz Łydka Grubasa.

Różnorodny line-up

Juwenalia Politechniki Gdańskiej w 2023 roku ruszają z grubej rury. Organizatorzy przygotowali coś naprawdę specjalnego. Już dwóch pierwszych artystów, wyróżnia to wydarzenie różnorodnością, a także poziomem. 19 i 20 maja wystąpią bowiem Oki i Łydka Grubasa.

Łydka Grubasa to zespół, który ciężko jednoznacznie zakwalifikować. Muzycznie stanowi wypadkową wszelkich gatunków rockowych, wymieszanych często w karkołomnych konfiguracjach. Tekstowo to bieżąca publicystyka, ubrana w humorystyczny, sarkastyczny, czasem dosadny tekst. Mieszanka ta gwarantuje mnóstwo gitarowej energii, bardzo pozytywną aurę płynącą ze sceny oraz dawkę śmiechu połączoną z refleksją. Oki z kolei jest jednym z najszybciej rozwijających raperów na polskiej scenie muzycznej. Jego album Produkt47 okazał się niebywałym sukcesem, a cała jego twórczość jest naszpikowana hitami, na czele z Siri czy Jeżyk!. Z pewnością sprawdzi się więc podczas Juwenaliów Politechniki Gdańskiej. Przekonani dotychczasowymi ogłoszeniami? Spieszcie po bilety.

Oki – Jeżyk!

Kup bilety na Juwenalia Gdańskie 2023

Juwenalia Gdańskie odbędą się w tym roku między 19 a 20 maja. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Juwenalia Gdańskie ogłaszają pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas trójmiejskiego święta studentów. Będą to Oki oraz Łydka Grubasa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Różnorodny line-up Juwenalia Politechniki Gdańskiej w 2023 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →