materiały promocyjne

Oki, Kukon i wielu innych w line-upie Lublin Rap Festiwalu


07 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Już w listopadzie na Lublin Rap Festiwal 2023 zagrają takie gwiazdy polskiego rapu jak Oki, Kukon, Miły ATZ, Dziarma, czy Noah.

Headlinerzy Lublin Rap Festiwal 2023

Oki to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd na polskiej scenie rapu, którą zobaczymy na Lublin Rap Festiwal 2023. Po tym jak w 2021 roku wydał wspólny album z Otsochodzi i Young Igim OIO, nagrał solowy album Produkt47. Ten został ciepło przyjęty zarówno przez recenzentów, jak i publikę. W tym roku na dodatek został częścią supergrupy polskiego rapu club2020. Oki ma na koncie takie hity jak Siri, Jeżyk!, czy ostatnio wydany singiel Sprzedałem się.

Wielbiciele hip-hopu z pewnością dobrze znają Kukona. To jeden z najbardziej płodnych artystów, który nagrał w swojej dość krótkiej karierze już kilkanaście płyt oficjalnie wydanych płyt. W samym zeszłym roku wydał trzy – ROUGH N’ GENTLE z udziałem takich artystów jak PRO8L3M, czy Daria Zawiałow; Kukonozaur Mixtape Mood m.in. z Rosalie., Marysią Starostą i Kazem Bałagane oraz kontynuacją jego słynnej serii, Ogrody Mixtape 3, na której zagrali Wuja HZG, Hałastra, czy The Returners. Pochodzi z Biłgoraja, niedaleko Lublina, co z pewnością przyciągnie rzeszę wiernych fanów. Jeśli zastanawiacie się, czego spodziewać się po jego występie na Lublin Rap Festiwal, muzyk podzielił się niedawno dokumentem ze swojej trasy.

Kukon podzielił się tracklistą „Rough N' Gentle”. Wśród gości między innymi Daria Zawiałow
Kukon, materiały promocyjne

Dziarma, ATZ i Noah w line-upie

4 listopada każdy znajdzie coś dla siebie. Na festiwalu pojawi się również Dziarma. Kiedy artystka zadebiutowała w 2019 roku EP-ką V, raperki dopiero wkraczały do hip-hopowego mainstreamu. Po pierwszym albumie DZIARMA zaczęła eksperymentować w różnych współpracach. Nagrywała z Malikiem i Żabsonem, ale i Kizo, Hodakiem, czy Miłym ATZ w ostatnim singlu Money Move, produkowanym przez Miroffa. Być może usłyszymy go właśnie na Lublin Rap Festiwal, bo nie zabraknie tam i Atezeta. Znacie go z pewnością z nadmorskiego kolektywu Undadasea, projektu Lowpass, czy ostatniego ŚWIĘTY BASS, robiącego furorę na scenie rapowej. Na festiwalu zagra również Noah. Młody artysta z Białegostoku nagrał już dwa autorskie albumy – Let Em Know oraz tegoroczne sound of noah z takimi singlami jak zmiany czy niechcący.

Kup bilety na Lublin Rap Festiwal 2023

Wszystkich artystów usłyszymy podczas Lublin Rap Festiwal 2023. Największa rapowa impreza w regionie odbędzie się na terenie Targów Lublin już 4 listopada. Bilety zdobędziecie na Biletomat.pl.

Już w listopadzie na Lublin Rap Festiwal 2023 zagrają takie gwiazdy polskiego rapu jak Oki, Kukon, Miły ATZ, Dziarma, czy Noah. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Headlinerzy Lublin Rap […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →