materiały promocyjne

Quebonafide wydał komiks o bohaterce jego marki Miss Ti


20 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Przeczytaliśmy prolog komiksu pomysłu Quebonafide w ramach jego marki Miss Ti. Jaka jest bohaterka wykreowana przez rapera?

Marka MISS TI 蒂小姐 od Quebo

Być może nie każdy wie, ale Quebonafide, czyli Kuba Grabowski, jest nie tylko raperem, ale również przedsiębiorcą na rynku spożywczym. Wspólnie z FORXST, artystą muzyki elektronicznej, stworzył markę MISS TI 蒂小姐. Po wspólnej podróży do Azji stwierdzili, że w Polsce brakuje jakościowych produktów, których próbowali na drugim końcu świata. Co znajdziemy w ofercie? Przede wszystkim produkty na bazie matchy, a także lodowe desery mochi.

Od samego początku MISS TI dba o spójny wizerunek. Komunikacja marki podkreśla wartości związane z naturalnością i innowacyjnością. Poza podkreślaniem azjatyckiej estetyki produktu nie brakuje elementów związanych z twórczością Quebo oraz artystami, którzy wchodzą z nim we współprace. Na jednym ze zdjęć promocyjnych pojawił się Kukon.

To jednak dopiero początek – Quebo przygotował dla nas komiks!

Prolog komiksu już dostępny

„To jest Ti. Poznajcie się” – czytamy na profilu marki MISS TI, która zachęca do zapoznania się z oficjalnym komiksem na temat bohaterki linii produktów spożywczych. Jaka jest tytułowa panienka Ti? Według firmy „skromną, inteligentną, ale odważną i godną zaufania osobą”. „Nie idzie z nurtem komercyjnej żywności tylko powoli, swoją wyjątkowością i jakością, drąży rzekę zmian. Dzięki swojej otwartości zachęca do poznawania świata, łączenia kultur i smakowania ich różnorodności” – czytamy na stronie marki Quebo.

Aby pobrać komiks, wystarczy zapisać się do newslettera. Następnie otrzymujemy prolog, w którym dowiadujemy się, jak bohaterka postrzega SV.IAT, czyli uniwersum przedstawione w kreskówce. Dziewczyna zapoznaje się z jego fragmentami i komentuje to, jak zachowują się dzisiaj ludzie. „Posiadanie większego bogactwa podobno oznacza zwycięstwo, ale… Nie widziałam jeszcze nikogo z medalem. To nieco mnie przeraża” – mówi Ti, wyraźnie krytycznie patrząca na konsumpcyjny styl życia. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

fot. strona internetowa Miss Ti

Rysowniczką komiksu jest Magdalena „meago” Kania, graficzka specjalizująca się głównie w ilustracjach w stylu cartoonowym i azjatyckim. Za warstwę tekstową odpowiada wokalistka Marie oraz komik Bartosz Strusiński.

Przeczytaliśmy prolog komiksu pomysłu Quebonafide w ramach jego marki Miss Ti. Jaka jest bohaterka wykreowana przez rapera? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Marka MISS TI 蒂小姐 od Quebo Być […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →