kadr z klipu do utworu „Cheese”

Malik Montana i Quebonafide o tym, jak postawili wszystko „Na jedną kartę”


03 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Malik Montana opublikował utwór nagrany wspólnie z Quebonafide zatytułowany Na jedną kartę promujący album Adwokat diabła.

Postawili wszystko na jedną kartę

Malik Montana prezentuje kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty Adwokat diabła, jednak tym razem w zupełnie innej odsłonie niż dotychczas. Na jedną kartę to opowieść o wyjściu z biedy i trudnego domu, a także o przywiązaniu do rodziny i bliskich. Tym razem Malikowi towarzyszy Quebonafide, który zapowiedział niedawno, że w najbliższych miesiącach ukażą się 2, a być może 3 gościnne zwrotki jego autorstwa. Właśnie otrzymaliśmy pierwszą. Jakieś pomysły gdzie jeszcze usłyszymy Quebonafide?

Malik Montana – Na jedną kartę feat. Quebonafide

Adwokat diabła rusza w trasę!

Tymczasem Malik Montana się nie zatrzymuje. Już 10 marca usłyszymy jego najnowszy album zatytułowany Adwokat diabła, którego preorder wciąż jest dostępny do kupienia. Jest to niezwykle elektryzująca premiera, między innymi ze względu na imponującą listę gości, jakich raper zaprosił. Malik wciąż trzyma w zanadrzu utwory nagrane wspólnie z raperami z USA, na czele z NLE Choppą i Fivio Foreignem. Oprócz planów wydania płyty ma także mocno zapchany grafik koncertowy. Czego się spodziewać po raperze, którego miesięcznie słucha ponad 2 miliony użytkowników Spotify? Z pewnością wielkiego show. Łącznie na trasie promującej najnowszy krążek Malika jak dotychczas ogłoszono 9 miast. Będą to:

03.03 Poznań, Klub Muzyczny B17
11.03 Rzeszów, Aloha Bowling Club
17.03 Opole, Mango Music Club
24.03 Szczecin, Hala Odra
25.03 Łódź, Teatr Club
13.04 Kraków, Klub Studio
14.04 Wrocław, Centrum Koncertowe A2
15.04 Gdańsk, B90
29.04 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

Bilety na koncerty Malika Montany są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Malik Montana opublikował utwór nagrany wspólnie z Quebonafide zatytułowany Na jedną kartę promujący album Adwokat diabła. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Postawili wszystko na jedną kartę Malik Montana prezentuje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →