kadr z klipu do utworu „Na surfera” Malika Montany

Malik Montana rusza w Polskę z „Adwokatem diabła”


30 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Już tej wiosny Malik Montana ruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album Adwokat diabła. Sprawdź, gdzie wystąpi!

Adwokat diabła nadchodzi

Wreszcie jest! Po ponad trzech latach oczekiwania Malik Montana zapowiedział datę premiery swojego trzeciego studyjnego albumu zatytułowanego Adwokat diabła. Krążek ukaże się 10 marca 2023 roku. Jest to jednak jedna z nielicznych informacji, jakie o nim upubliczniono. Tracklista wciąż pozostaje tajemnicą. Wiadomo, że na album trafią Adwokat diabła intro, a także ostatnie OMDB. Nie da się wykluczyć, że na płycie pojawią się także ostatnie hity Malika, takie jak Na raz, Do tańca czy Wjazd. To, co jest natomiast pewne, to że każdy z tych utworów usłyszymy na trasie koncertowej promującej Adwokata diabła, która wystartuje już 10 lutego!

Malik Montana x Szamz – OMDB

Kup bilety na trasę koncertową Malika Montany!

Malik Montana, oprócz planów wydania płytym ma także mocno zapchany grafik koncertowy. Czego się spodziewać po raperze, którego miesięcznie słucha ponad 2 miliony użytkowników Spotify? Jeszcze przed premierą szef GM2L odwiedzi kilka miast. Może być to okazja, by usłyszeć przedpremierowo nowości z Adwokata diabła. Pozostałe koncerty wypadają już po premierze krążka. Łącznie na trasie promującej najnowszy Malika Montany jak dotychczas ogłoszono 9 miast. Będą to:

10.02 Radom, Lemon Sound Gallery
18.02 Izbica Kujawska, Fenix Club Izbica Kujawska
03.03 Poznań, Klub Muzyczny B17
24.03 Szczecin, Hala Odra
25.03 Łódź, Teatr Club
13.04 Kraków, Klub Studio
14.04 Wrocław, Centrum Koncertowe A2
15.04 Gdańsk, B90
29.04 Bydgoszcz, Fabryka Lloyda

Jesteście ciekawi co przy okazji premiery nowego krążka przygotował Malik? Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Już tej wiosny Malik Montana ruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album Adwokat diabła. Sprawdź, gdzie wystąpi! Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Adwokat diabła nadchodzi Wreszcie […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →