kadr z klipu do utworu „St. Tropez”

Malik Montana uważa, że jest większy niż Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki razem wzięci

Obserwuj nas na instagramie:

Malik Montana podzielił się odważną myślą na swoim Facebooku. Twierdzi, że zrobił więcej dla polskiej kultury, niż wieszcze narodowi.

Lepszy niż Pan Tadeusz

To była ciekawa niedziela dla fanów Malika Montany. Raper podzielił się odważną tezą. Stwierdził, że zrobił więcej dla polskiej kultury, niż Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki razem wzięci. Ponadto uważa, że płyta Adwokat diabła jest lepsza niż Pan Tadeusz. Szybko rozpętała się burza w komentarzach. Część wyśmiewała rapera, inni sugerowali, że Malik znowu się zgrywa i chce po prostu zrobić ruch na profilu. Raper szybko usunął swój post, lecz internet nie zapomina. Profil twitterowy HIB HOB XD wrzucił screen posta, a żartów z Malika przybywało. Co ciekawe, profil Obliczenia i Analizy w Rapie, wyliczył nawet, że w Panu Tadeuszu znajduje się blisko cztery razy więcej rymów, niż w całej twórczości Malika Montany. Cóż, internauci raczej nie zgadzają się z opinią rapera. A wy co uważacie, czy są raperzy, którzy mogliby się porównywać z klasykami polskiej literatury?

Screen z facebooka Malika Montany

Malik Montana uważa, że jest większy niż Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki razem wzięci

Malik Montana w trasie koncertowej

Tymczasem Malik Montana nie ustaje w promocji albumu Adwokat diabła. Raper wystąpi w tym roku na wielu festiwalach, między innymi na Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023, Rap Stacji 2023 w Sławie, Mazury Hip Hop Festiwalu 2023 w Giżycku czy Summerland Festivalu w Poznaniu. Oprócz tego będziecie mogli zobaczyć go na koncertach solowych 27 maja w Krzyżanowicach i 5 sierpnia w Sopocie. Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl.

Malik Montana podzielił się odważną myślą na swoim Facebooku. Twierdzi, że zrobił więcej dla polskiej kultury, niż wieszcze narodowi. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Lepszy niż Pan Tadeusz To […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →