materiały promocyjne

Malik Montana zagra na imprezie SO HARD


09 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Malik Montana zagra na wrocławskiej imprezie SO HARD, która odbędzie się już 18 sierpnia na Tarczyński Arenie we Wrocławiu.

Jedyne takie wydarzenia w Polsce

SO HARD jest marką niezwykle uznaną w rapowym świecie. Ich imprezy stały się obowiązkowym punktem dla wielu fanów trapowych brzmień za każdym razem gdy tylko zagrają w ich mieście. Przyczyniła się do tego z pewnością naszpikowana gwiazdami trasa FOR THE CULTURE, którą zwieńczył koncert Rondodasosy w Warszawie.

SO HARD jednak na tym się nie zatrzymuje. W poprzedni weekend w Warszawie na ich imprezie zagrali Kizo, Żabson i Janusz Walczuk, a już w przyszły weekend oprócz legendarnych DJ setów przygotowali koncert innej gwiazdy polskiego rapu. We Wrocławiu wystąpi bowiem Malik Montana. Jeden z najchętniej słuchanych polskich artystów przyjedzie promować swój najnowszy album Adwokat diabła. Nie zabraknie więc takich hitów jak Rundki, Jetlag, Do Tańca czy Niedostępny, ale fani starszych materiałów Import/Export, Tijary, a nawet Haram Masari również powinni znaleźć coś dla siebie.

Oprócz Malika usłyszymy także wspomniane wcześniej DJ sety, które we Wrocławiu zaprezentują IGOR M, Suzi i Luzwixa. To jak, przekonani? W takim razie zakreślajcie w kalendarzu datę 18 sierpnia, a my powiemy wam gdzie kupić bilety na wrocławską imprezę SO HARD.

Malik Montana – Ostre Pestki feat. NLE Choppa

Kup bilety na imprezę SO HARD z udziałem Malika Montany

Wrocławska impreza SO HARD z udziałem Malika Montany odbędzie się już 18 sierpnia na Tarczyński Arenie. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Malik Montana zagra na imprezie SO HARD

Malik Montana zagra na wrocławskiej imprezie SO HARD, która odbędzie się już 18 sierpnia na Tarczyński Arenie we Wrocławiu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Jedyne takie wydarzenia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →