kadr z klipu do utworu „READY 4 WAR”

Rondodasosa zagra na imprezie SO HARD


16 lutego 2023

Podziel się newsem:

Włoski raper Rondodasosa wystąpi na finałowym evencie najnowszej trasy SO HARD. Będziecie mogli usłyszeć go na żywo już 1 kwietnia w Warszawskim klubie „Bank”

Niecodzienna trasa SO HARD

SO HARD rusza w Polskę z niezwykłą trasą, FOR THE CULTURE. Naszpikowana europejskimi gwiazdami, których rozpoznawalność jest w Polsce może nieco mniejsza, jednak ich umiejętności z pewnością przekonają zgromadzoną publiczność. W zależności od miasta, będziecie mieli okazję usłyszeć innego headlinera i za każdym razem mówimy o prawdziwej europejskiej gwieździe. Start we Wrocławiu, gdzie 24 lutego zagra Bobo. To tour DJ Baby Gangu oraz jeden z najpopularniejszych włoskich producentów muzycznych. Następnie 3 lutego w Łodzi headlinerem imprezy będzie Szamz, polski producent, który produkował bity dla takich postaci, jak Pop Smoke, Fivio Foreign, czy Nicki Minaj. 10 marca w Poznaniu i będziecie mieli natomiast okazję usłyszeć DJ-a Maxxxa, tour DJ-a Ufo361 i rezydenta legendarnego klubu 808 Berlin. Z kolei 11 marca w Gdańsku zagra Niro Tha DJ koncertowy DJ słynnej brytyjskiej grupy D-Block Europe. W Krakowie 17 marca po raz kolejny będziecie mieli okazje zobaczyć Szamza, natomiast 18 marca w Katowicach zagra Hilana, niemiecka DJ-ka o paragwajskich korzeniach. regularnie występująca w najlepszych klubach na Zachodzie. W kolejny weekend trasa SO HARD zawita do Wrocławia gdzie wystąpi DJ Jeezy, tour DJ Luciano oraz jeden z najpopularniejszych DJ-ów w Europie. Oprócz niemieckich raperów miał okazję współpracować z 50 Centem, P. Diddym i DJ Khaledem. Całość trasy zwieńczy występ włoskiego rapera Rondodasosa 1 kwietnia w Warszawie.

Rondodasosa feat. Central Cee – MOVIE

Rondodasosa zagra w Warszawie!

1 kwietnia w warszawskim klubie Bank Club wystąpi Rondodasosa. Włoski artysta jest jednym z najpopularniejszych raperów w Europie. Zyskał popularność na całym świecie, dzięki hitom takim jak Shawty, Body czy Eurovision. Wystarczy wspomnieć, że remix utworu Body nagrany wspólnie Tionem Waynem, Russem Millionsem oraz Capo Plazą został odsłuchany w serwisie Spotify ponad 90 milionów razy. Bilety na koncert Rondodasosy są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na Biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Rondodasosa zagra na imprezie SO HARD

Włoski raper Rondodasosa wystąpi na finałowym evencie najnowszej trasy SO HARD. Będziecie mogli usłyszeć go na żywo już 1 kwietnia w Warszawskim klubie „Bank” Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →