SO HARD EUROTRAP TOUR, czyli potęga trapowych imprez


29 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SO HARD EUROTRAP TOUR startuje już w ten piątek i przez cztery najbliższe tygodnie wciągnie wszystkich, którzy spragnieni są wrażeń i muzyki na międzynarodowym poziomie.

SO HARD EUROTRAP TOUR uderza do głowy

Jak zapowiadają eventy sami organizatorzy:

Otwórz głowę, zapnij pasy i wsiadaj z nami w trapową podróż po Europie 🌎

Po takiej rekomendacji, nie ma co się dłużej zastanawiać, tylko dać szansę SO HARD EUROTRAP TOUR. Jak sama nazwa wskazuje: na mieście będzie grany trap a w line-upie imprezy pojawią się DJ-e z całej Europy. Każde miasto to nieco inny skład i inni goście – wyselekcjonowani spośród najlepszych, zarówno polscy, jak i zagraniczni artyści. Osiem miast, klimatyczne miejscówki, a wreszcie trap, trap i jeszcze więcej trapu.

Jakby tego było mało: każdy weekend to właściwie inna impreza. Zmienia się zagraniczny headliner, zmienia się motyw, co oferuje pełen przegląd europejskiej (i wbrew pozorom nie tylko) sceny rapowej. Na imprezach z serii EUROTRAP zagrają AVA, Endrixx, Niro i AYO oraz polscy DJ-e, między innymi Tycjana, Borucci, Zuza OK, czy Gargamel.

so hard eurotrap tour
fot. materiały promocyjne

W Warszawie będzie włosko

Impreza w stolicy odbędzie się w tę sobotę a headlinerem w Pradze Centrum będzie AVA – perła wśród włoskich producentów, współpracujący z czołowymi raperami z Italii oraz spoza swego kraju. Ma na koncie kooperację z takimi artystami jak Capo Plaza, Sfera Ebbasta, Rondodasosa, Ghali czy Shiva.

Jest też producentem nieśmiertelnego Giovane Fuoriclasse, nieoficjalnego hymnu SO HARD.

CAPO PLAZA – Giovane Fuoriclasse (prod. AVA)

SO HARD EUROTRAP TOUR – Warszawa – bilety

SO HARD EUROTRAP TOUR rozpocznie się już wkrótce, a imprezy na których zagrają DJ-e z całego świata odbędą się w ośmiu polskich miastach. Bilety na event w Warszawie, który odbędzie się w Pradze Centrum w sobotę, 1 października znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

SO HARD EUROTRAP TOUR startuje już w ten piątek i przez cztery najbliższe tygodnie wciągnie wszystkich, którzy spragnieni są wrażeń i muzyki na międzynarodowym poziomie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →