„W Imię Ojca Trapu” – Białas w końcu prezentuje mocny singiel

Podziel się newsem:

Białas kontynuuje promocję długo wyczekiwanego H8M5. Tym razem raper udostępnił singiel i teledysk do utworu W Imię Ojca Trapu. I w końcu jest to Beezy na jakiego czekają wszyscy słuchacze.

Wie pan co to znaczy trappin’?

Białas właśnie zaprezentował słuchaczom kolejny singiel z nadchodzącego H8M5. Tak jak pisałem we wcześniejszych tekstach, udostępniane do tej pory oficjalne single nieco rozczarowywały i tylko wzmagały apetyty słuchaczy. Natomiast, W Imię Ojca Trapu to utwór, który zdecydowanie wpisuje się w konwencje serii H8ME.

Białas – W Imię Ojca Trapu

Beezy po prostu w końcu pokazuje na co go stać. Mamy tu storytelling, fajnie poskładane wersy, a przede wszystkim mocne linijki przepełnione metaforami i odwołaniami. Wszystko to na budującym napięcie bicie skomponowanym przez Lanka, z brudnymi bassami, które dudnią w niecodzienny, jak na polskie standardy, sposób. W Imię Ojca Trapu zdecydowanie doskakuje do poprzeczki, jaką raper postawił sobie świetnym Art-Hopem, który moim zdaniem jest jednym z lepszych utworów nagranych w tym roku.

Białas – Art-Hop

Wraz z premierą utworu, do sieci trafił także teledysk, za którego montaż i realizację odpowiada Pat Kustoms z HDSCVM. Natomiast zdjęcia, to robota Krzyśka Dziuby.

Białas – H8M5 – premiera 05.08.2020

Już tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od premiery 30. płyty w dyskografii Białasa. Bowiem H8M5 na półki sklepowe trafi już 5 sierpnia. Album na ten moment promują takie single jak: Art-Hop, Sępy z udziałem Szpaka, a także najnowszy – W Imię Ojca Trapu.

Białas - H8M5 okładka albumu
Białas – H8M8 – okładka albumu

Oczywiście krążek możecie zamówić w preorderze ze strony sbmstore.pl. Oprócz albumu, do wyboru macie także specjalnie przygotowany merch w postaci bluz i koszulek.

Białas kontynuuje promocję długo wyczekiwanego H8M5. Tym razem raper udostępnił singiel i teledysk do utworu W Imię Ojca Trapu. I w końcu jest to Beezy na jakiego czekają wszyscy słuchacze. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i […]

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 200 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →