Mata w nowym singlu Białasa z nadchodzącego albumu! Posłuchajcie „PDW”

Podziel się newsem:

PDW, to kolejny po Sępach klip z nadchodzącej płyty H8M5, nad którą Białas pracuje już od dłuższego czasu. Krążek na półki sklepowe ma trafić w sierpniu.

Reklama

Wszyscy są słabi i silni, ślę pozdrowienia do willi…

H8M5 to album, który zapowiadany był od bardzo długiego czasu. Nic więc dziwnego, że gdy ruszył oficjalny preorder albumu, fanom Beezy’ego poprawiły się nastroje.Nadchodzący krążek będzie nie tylko kontynuacją cyklu H8ME, ale przede wszystkim 30. płytą w dorobku Białasa.

Natomiast PDW, to kolejny po ART-HOP-ie i Sępach singiel. Tym razem gościnnie, w refrenie słyszymy Matę, przez co track z automatu przechodzi do szufladki z kawałkami na wieczorny chillout, a szkoda, bo tematyka, której dotyka jest bardzo specyficznym zjawiskiem, które w dalszym ciągu wzbudza wiele kontrowersji.

Otóż, Białas w nowym singlu porusza temat bananowej młodzieży, którą ciągnie w stronę ulicy. Podobnie jak Mata w Patointeligencji (być może dlatego znalazł się w tym kawałku na goścince).

Białas feat. Mata – PDW

Niestety, kolejny singiel, to także kolejny zawód, o ile ART-HOP to małe arcydzieło, tak Sępy i PDW pozostawiają nieco do życzenia. Po H8M5 spodziewałem się czegoś nowego, świeżego, ale przede wszystkim innego. Szczególnie, że monotematyczność w utworach Białasa stała się już nieco przytłaczająca.

No cóż, pozostaje jednak mieć nadzieję, że kolejne single będą osadzone w innej tematyce, ale przede wszystkim, że przywrócą ducha serii, z której słynie Białas.

Zamów preorder H8M5

Białas - H8M5 okładka albumu
Białas – H8M5 – okładka albumu

Premiera 30. płyty w dorobku Białasa przewidziana jest na 5 sierpnia. Natomiast jeżeli zdecydujecie się na zakup preorderu, to krążek otrzymacie dzień przed oficjalną premierą. Wszystkie szczegóły dotyczące zamówień znajdziecie na stronie sbmstore.pl

PDW, to kolejny po Sępach klip z nadchodzącej płyty H8M5, nad którą Białas pracuje już od dłuższego czasu. Krążek na półki sklepowe ma trafić w sierpniu. Wszyscy są słabi i silni, ślę pozdrowienia do willi… H8M5 to album, który zapowiadany był od bardzo długiego czasu. Nic więc dziwnego, że gdy ruszył oficjalny preorder albumu, fanom […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Białas i Mata na Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
200 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.