Białas, Paluch i Czerwin TWM. Czy właśnie poznaliśmy skład pierwszego singla z płyty dla Bonusa RPK?

Podziel się newsem:

Białas w swoim #Hot16Challenge zapowiadał płytę dedykowaną Bonusowi RPK i innym ofiarom pomówień. W końcu poznaliśmy skład pierwszego singla z mixtape’u.

…w ten sposób powstanie płyta i Ciemna Strefa ją wyda

Tak właśnie nawijał Białas w swoim #Hot16Challenge. Współzałożyciel SBM Label postanowił pomóc Bonusowi RPK, który od kilku miesięcy znajduje się w areszcie ze względu na pomówienia tzw. małego świadka koronnego. Sprawa rapera jest poruszająca, bowiem oprócz zeznań złożonych przez świadka, nie ma przeciwko niemu żadnych dowodów.

Bonus RPK feat. Plus – NIE ZHAŃBIĘ

Krążek, a właściwie mixtape, z którego dochód zostanie przekazany rodzinie Bonusa ma zostać wydany przez Ciemną Strefę, czyli kolektyw do którego należy BGU.

O całej sprawie i akcji #muremzabonusem więcej przeczytasz tutaj


Białas, Paluch i Czerwin TWM połączą siły w pierwszym singli

Poznaliśmy już pierwszych raperów, którzy prawdopodobnie dograli się na projekt zainicjowany przez Beezy’ego. Oprócz inicjatora akcji, w pierwszym singlu usłyszymy Palucha i Czerwina TWM, których mogliście usłyszeć na ostatniej płycie BonusaBloków Rezydent. Co ciekawe, numer z mixtape’u dla BGU będzie już 10 wspólnym kawałkiem, na którym będziemy mogli usłyszeć Białasa i Palucha.

Białas feat. Paluch – Ale ja nie

Paluch oprócz obecności na krążku roboczo nazwanym #muremzabonusem ruszył kilka dni temu z promocją swojego kolejnego solowego projektu. Poznański raper powraca po prawie dwuletniej przerwie, kiedy to ukazał się Czerwony Dywan, który pokrył się potrójną platyną. Więcej o nowym albumie Palucha przeczytasz tutaj.

Paluch – Drugi Brzeg

Natomiast jeżeli chodzi o Białasa to ostatnimi czasy jest naprawdę zapracowany. Niedawno bowiem ruszył preorder długo wyczekiwanej płyty H8M5. Krążek promuje między innymi wspólny numer ze Szpakiem.

Białas feat. Szpaku – Sępy


Jeżeli chcecie pomóc, aby Bonus RPK wyszedł na wolność, możecie podpisać petycję o ułaskawienie rapera, skierowaną do Prezydenta RP. Na ten moment petycję podpisało już ponad 108 tysięcy osób!

Petycja do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie Oliwiera Roszczyka pseudonim Bonus RPK

Białas w swoim #Hot16Challenge zapowiadał płytę dedykowaną Bonusowi RPK i innym ofiarom pomówień. W końcu poznaliśmy skład pierwszego singla z mixtape’u. …w ten sposób powstanie płyta i Ciemna Strefa ją wyda Tak właśnie nawijał Białas w swoim #Hot16Challenge. Współzałożyciel SBM Label postanowił pomóc Bonusowi RPK, który od kilku miesięcy znajduje się w areszcie ze względu […]

HIP-HOP PISZ'20

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →