Cały polski hip hop stoi #MuremZaBonusem!


25 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bonus RPK został niesłusznie skazany? Polskie środowisko hip hopowe nie ma w tym temacie żadnych wątpliwości! Sprawdźcie, którzy raperzy po ogłoszeniu wyroku stanęli murem za Bonusem RPK.

#MuremZaBonusem – ten hasztag w ciągu ostatnich kilku dni opanował internet! Wszystko przez kontrowersyjny wyrok sądu, który w zeszłym tygodniu skazał Bonusa RPK na 5,5 roku więzienia i karę w wysokości prawie pół miliona złotych mimo, że jedynymi dowodami przeciwko niemu były zeznania tzw. „małego świadka koronnego”.

Reakcja polskiego środowiska hip hopowego była natychmiastowa! Po pojawieniu się informacji o skazaniu Bonusa RPK, w internecie od razu pojawiły się reakcje oburzonych wyrokiem raperów.

Sprawdźcie, co Tede, Peja, Włodi, ReTo i inni myślą na temat skazania Bonusa RPK na karę więzienia!

#MUREMZABONUSEM – WŁODI

#MUREMZABONUSEM – NIZIOL

#MUREMZABONUSEM – QUEBONAFIDE

#MUREMZABONUSEM – PEJA

#MUREMZABONUSEM – TEDE

Foto główne: Bonus RPK/Facebook

Bonus RPK został niesłusznie skazany? Polskie środowisko hip hopowe nie ma w tym temacie żadnych wątpliwości! Sprawdźcie, którzy raperzy po ogłoszeniu wyroku stanęli murem za Bonusem RPK. #MuremZaBonusem – ten hasztag w ciągu ostatnich kilku dni opanował internet! Wszystko przez kontrowersyjny wyrok sądu, który w zeszłym tygodniu skazał Bonusa RPK na 5,5 roku więzienia i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →