Sokół skomentował wyrok Bonusa RPK. “Żyjemy w czasach, w których każdy troszczy się o swoją d*pę.”


24 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

“Jeśli wydaje Ci się, że to nie Twoja sprawa to jesteś w wielkim błędzie.” – Sokół mądrze i sensownie o tym, dlaczego wyrok rapera to sprawa, wobec której nie można być obojętnym.

W piątek Bonus RPK został skazany na 5,5 roku pozbawienia wolności oraz prawie pół miliona złotych kary, które rzekomo zarobił na handlu narkotykami. Sprawa jest o tyle kontrowersyjna, że przeciwko niemu nie znaleziono żadnych twardych dowodów, a decydujące w sprawie okazały się być zeznania tzw. małego świadka koronnego.

Bonus RPK nie przyznał się do winy, a wyrok zaraz po ogłoszeniu skomentował w ostrym wpisie na FB.

Jeden skruszony bandyta, który przyznaje się do popełnianych przez niego przestępstw, bez skrupułów pomawia 100 osób i robi to tylko i wyłącznie dla dobra własnej d*py!!! Teraz on sobie z uśmiechem na twarzy lata po wolności, a ja muszę iść do pi*rdla!!! Jakby tego było mało, chcą zabrać mi to, na co pracowałem długie lata, prowadząc legalnie firmę odzieżową, tworząc muzykę i pomagając przy tym innym…

Oczywiście rapera wsparło całe hip hopowe środowisko. Autorem jednych z najbardziej sensownych słów wsparcia jest Sokół, który zaznaczył, że sprawa Bonusa nie jakąś nieważną, medialną sensacją, o której niedługo się zapomni, ale istotną sprawą, która dotyczy każdego z nas – szczególnie w perspektywie aktualnych, niepokojących zmian zachodzących w polskim sądownictwie.

Jeśli wydaje Ci się, że to nie Twoja sprawa i nie dotyczy Cię to, że “jakiegoś Bonusa RPK”, którego nie znasz osobiście i może nawet nie słuchasz, mają zamknąć na ponad 5 lat i przybili mu pół miliona złotych kary, którą musi zapłacić, za rzekomą sprzedaż 20 kilogramów zioła, to jesteś w wielkim błędzie. To jest Twoja sprawa i dotyczy każdego z nas.

Zaznacza Sokół na swoim FB. Co jeszcze napisał w tym temacie? Przeczytajcie stanowisko Sokoła w sprawie Bonusa RPK, który stoi #MuremZaBonusem!

“Jeśli wydaje Ci się, że to nie Twoja sprawa to jesteś w wielkim błędzie.” – Sokół mądrze i sensownie o tym, dlaczego wyrok rapera to sprawa, wobec której nie można być obojętnym. W piątek Bonus RPK został skazany na 5,5 roku pozbawienia wolności oraz prawie pół miliona złotych kary, które rzekomo zarobił na handlu narkotykami. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →