kadr z teledysku „Maybach”

Peja z kolejną gościnką. Poznaniak wystąpił u boku Bonusa RPK


12 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Ciemna Strefa publikuje kolejny singiel promujący projekt Ciemna Strefa Mixtape 2. W utworze W pogoni za marzeniem wystąpili m.in. Bonus RPK i Peja.

Legendy znowu razem. Peja i Bonus RPK w jednym numerze

Wczoraj na kanale Ciemnej Strefy opublikowano trzeci singiel reklamujący wydawnictwo Ciemna Strefa Mixtape 2. W utworze W pogoni za marzeniem wystąpili ATR, Arturo JSP, Profus oraz dwie legendy ulicznej sceny – Rychu Peja i Bonus RPK. Singiel wyprodukowała trójka producentów: WOWO, który wykonał również mix i mastering, Profus oraz Arczi Szajka. Teledysk wyprodukowała ekipa Digital Damage.

Bonus RPK x ATR x Arturo JSP feat. Peja & Profus – W pogoni za marzeniem

Peja zagra w największych miastach w Polsce. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Choć Peja w wakacyjnych planach ma występ w sobotę podczas Lech Polish Hip-Hop Festival, poznaniak ruszy w trasę Na legalu TOUR 2022 dopiero na przełomie lata i jesieni.

Zobacz: Peja nie narzeka na brak ofert współpracy. Z raperem chcą kooperować nośne zagraniczne ksywy

10 września w Poznaniu Rychu będzie świętować swoje czterdzieste szóste urodziny, po czym pojedzie w Polskę. Raper ma w planach odwiedzić m.in. Wrocław, Białystok, Kraków i Zieloną Górę. Bilety na koncerty Pei znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem, liczba wejściówek jest ograniczona!

Peja & Slums Attack – Na legalu TOUR 2022 – sprawdź daty

  • 10 września – Skwer Play – Poznań
  • 16 września – Akademia Club – Wrocław
  • 23 września – P23 – Katowice
  • 1 października – Klub Gwint – Białystok
  • 7 października – Klub Klimat – Bielsko-Biała
  • 8 października – Klub Studencki WySPa – Zielona Góra
  • 14 października – Klub Kwadrat – Kraków

Najnowszy album Rycha to powrót do klasycznych brzmień z lat 90-tych wzbogaconych o żywe instrumenty, na których stary, dobry Rychu sprawdza się najlepiej. Jako inspirację artysta podaje swoje wcześniejsze dokonania, do których chętnie sięga budując własną muzyczną teraźniejszość. Przykład stanowi utwór Mój rap moja rzeczywistość 2 będący kontynuacją opowieści sprzed 20 lat

– czytamy w opisie wydarzenia (oryginalna pisownia).

Ciemna Strefa publikuje kolejny singiel promujący projekt Ciemna Strefa Mixtape 2. W utworze W pogoni za marzeniem wystąpili m.in. Bonus RPK i Peja. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Legendy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →