kadr z klipu do utworu „Uwolnić Bonusa”

8-letni syn Bonusa RPK rapuje w utworze dedykowanym ojcu


31 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Czerwin wraz z Ciemną Strefą przygotowują projekt Uwolnić Bonusa. Na pierwszym singlu promującym wydawnictwo usłyszymy 8-letniego syna Bonusa RPK.

8-letni syn rapuje dla Bonusa RPK

Blisko 1,5 roku minęło od premiery albumu Murem za Bonusem. Był to efekt akcji przygotowanej przez Białasa, mającej na celu zwrócenie uwagi na sprawę skazanego za handel narkotykami Bonusa RPK oraz zebranie pieniędzy dla jego rodziny. Sprawa ta była bardzo głośna ze względu na jej aspekt etyczny. Podczas rozprawy prokurator wykorzystał fragmenty tekstów rapera. Teraz kolejny projekt dla Bonusa przygotowuje jego ekipa Ciemna Strefa. Na singlu Uwolnić Bonusa obok Czerwina i Żaka udzielił się Dobry Dzieciak. Pod tym pseudonimem kryje się 8-letni syn Bonusa RPK. Za bit do utworu odpowiadają Zacheyak i Bruno. Na klipie w reżyserii Visual BT możemy zobaczyć m.in. Sokoła, Janusza Walczuka czy Kubańczyka.

Czerwin – Uwolnić Bonusa ft. Dobry Dzieciak x Żaku

Murem za Bonusem

Czerwin pojawił się także na wspomnianej płycie Białasa, Murem dla Bonusa w utworze zatytułowanym Rollercoaster 2, na który dograł się także Bonzo. Materiał cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy, przez co album Murem za Bonusem zajął 9. miejsce na liście najchętniej słuchanych debiutów tygodnia na Spotify, jako jeden z nielicznych polskich albumów w historii znajdując się w najlepszej 10-tce tego zestawienia.

Czerwin wraz z Ciemną Strefą przygotowują projekt Uwolnić Bonusa. Na pierwszym singlu promującym wydawnictwo usłyszymy 8-letniego syna Bonusa RPK. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! 8-letni syn rapuje […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →