Marathon

Murem za Bonusem” na światowych listach Spotify


22 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Murem za Bonusem, album mający wesprzeć rodzinę Bonusa, znalazł się na 9. miejscu najchętniej słuchanych debiutów tygodnia na Spotify. Sprawdź.

Murem za Bonusem, czyli mobilizacja środowiska hip-hopowego

W minionym tygodniu ukazał się wreszcie kompilacyjny album Murem za Bonusem. Zainicjowany przez Białasa projekt, zrealizowany we współpracy z Ciemną Strefą, jest wyrazem wsparcia dla Bonusa RPK, skazanego na 5 i pół roku więzienia oraz zobowiązanego do oddania 450 tysięcy złotych w związku z jego rzekomą działalnością przestępczą – handlem narkotykami. Sprawa odbiła się szerokim echem w mediach w związku z dość kontrowersyjnymi metodami, jakimi prokuratura posłużyła się podczas rozprawy, a mianowicie wykorzystaniem fragmentu utworu muzycznego napisanego przez Bonusa RPK. Cały dochód z Murem za Bonusem zostaje przekazany rodzinie Bonusa, jego żonie oraz dwóm synom.

Białas x Sokół – AU

Czołówka list Spotify

Powstanie Murem za Bonusem Białas zapowiadał już w maju 2020 roku podczas #hot16challange2, jednak dopiero w minionym tygodniu trafił on do sieci i okazał się niesamowitym sukcesem. Murem za Bonusem zadebiutowało bowiem na 9. miejscu najchętniej słuchanych nowych albumów minionego tygodnia w Spotify, jako jeden z nielicznych polskich albumów w historii znajdując się w najlepszej 10-tce tego zestawienia. Zwycięzcą okazał się Roddy Rich z albumem LIVE LIFE FAST, na drugim miejscu Gustavo Lima i Buteco in Boston (Ao Vivo), a stawkę zamknął koreański zespół NCT i ich Universe – The Third Album.

Zestawienie najchętniej słuchanych debiutów minionego tygodnia na Spotify

"Murem za Bonusem" na światowych listach Spotify
źródło: Spotify na instagramie

Tracklista albumu Murem za Bonusem

 1. BIAŁAS – Hot16Challange
 2. BIAŁAS x PALUCH – Sztuka Wolności
 3. BIAŁAS x SOKÓŁ – AU
 4. ERO – Lista rzeczy
 5. BIAŁAS x PEJA – Chłosta
 6. BIAŁAS x SZPAKU – Ślady na ciele
 7. BIAŁAS x KIZO x SKUTE BOBO x WHITE2115 – TOP10
 8. BIAŁAS x BEDOES – Poezja ulic
 9. JANUSZ WALCZUK x FROSTI x BERSON – Nie twoja sprawa
 10. KARA x KĘKE – Pale mosty
 11. BIAŁAS x SŁOŃ – Klękaj przed panem
 12. BIAŁAS x RETO – Piekło
 13. BIAŁAS x CZERWIN TWM x BONZO – Rollercoaster 2
 14. MAŁACH / RUFUZ – Charakter
 15. BIAŁAS x BETEO – Insomnia
 16. BIAŁAS x ŻAKU – Trap
 17. BIAŁAS x PEZET – Nienawidzę wszystkich

Murem za Bonusem, album mający wesprzeć rodzinę Bonusa, znalazł się na 9. miejscu najchętniej słuchanych debiutów tygodnia na Spotify. Sprawdź. Zobacz także Eminem po przedawkowaniu narkotyków musiał od nowa nauczyć się rapować Spotify po raz kolejny zdominowane przez Matę Kali w nietypowej odsłonie. Raper z premierą kolejnego singla Murem za Bonusem, czyli mobilizacja środowiska hip-hopowego […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →