Białas i Słoń razem w mocnym singlu „Klękaj przed panem”


15 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Co za połączenie! Białas i Słoń łączą siły we wspólnym numerze, a z zetknięcia się tak mocnych styli, nie mógł wyjść słaby utwór! Klękaj przed panem to singiel o niewyobrażalnym wręcz lirycznym ciężarze, zaserwowany przez raperów, którzy doskonale swoimi tekstami potrafią wbić w podłogę. To też kolejny zwiastun mającego wkrótce premierę albumu Murem za Bonusem.

Słoń kolejnym raperem, który wraz Białasem stanął Murem za Bonusem

Białas przed dwoma tygodniami zrobił głośne AU wraz z Sokołem. Był to drugi singiel zwiastujący mający ukazać się w tym tygodniu album Murem za Bonusem. Pierwszym była bowiem Sztuka Wolności, którą Bizzy w sierpniu 2020 roku zaprezentował wraz z Paluchem. W kolejnym natomiast singlu zwiastującym mające ukazać się w tym tygodniu wydawnictwo gościnnie pojawił się ReTo. Teraz natomiast przyszedł czas na utwór Klękaj przed panem, który wspólnie nagrali Białas i Słoń. Najprawdopodobniej stanowiący jednocześnie jeden z najmocniejszych strzałów na nadchodzącej płycie. A wymierzony przez raperów został w splamiony pedofilią Kościół. Białas i Słoń stworzyli wspólnie utwór poruszający bardzo poważny, zawsze wywołujący oburzenie, problem. I proponują w nim, w swoim stylu, proste tego problemu rozwiązanie. Zwrotki raperów uzupełnione mocarnym refrenem, wyrazista produkcja Zacheyaka oraz potęgujący klimat kawałka Klękaj przed panem teledysk. Słoń i Białas powinni przemyśleć wspólnego, zaangażowanego społecznie albumu!

Białas x Słoń – Klękaj przed panem

Kto jeszcze stanął Murem za Bonusem?

Białas album, z którego dochód wesprze Bonusa RPK z rodziną, zapowiedział w 2020 roku swoim występem w drugiej edycji akcji Hot16Challenge. Współzałożyciel SBM Label podjął się roli producenta wykonawczego całego projektu. W jego realizacji wzięło natomiast udział sporo raperów z całego kraju. Wraz z ujawnieniem tracklisty płyty Murem za Bonusem okazało się natomiast, że Bizzy, oprócz czuwania nad realizacją całego materiału, wziął także czynny udział w nagraniu większości utworów jakie się tym wydawnictwie znalazły. Tym samym słuchacze otrzymają album składający się ze wspólnych numerów Białasa z kilkunastoma innymi raperami, co z pewnością potęguje spójność całej płyty, jak i samą jej atrakcyjność. Wspomnieć wystarczy, że Murem za Bonusem to zapis kooperacji Bizzy’ego z, między innymi, Peją, Szpakiem, Kizo, Matą, Whitem2115, Bedoesem, Beteo czy Pezetem! Pełną tracklistę płyty zamieszczamy poniżej, a premiera Murem za Bonusem już jutro!

okładka albumu Murem za Bonusem, Ciemna Strefa 2021
okładka albumu Murem za Bonusem, Ciemna Strefa 2021

Murem za Bonusem – tracklista

1. BIAŁAS – Hot16Challange

2. BIAŁAS x PALUCH – Sztuka Wolności

3. BIAŁAS x SOKÓŁ – AU

4. ERO – Lista rzeczy

5. BIAŁAS x PEJA – Chłosta

6. BIAŁAS x SZPAKU – Ślady na ciele

7. BIAŁAS x KIZO x SKUTE BOBO x WHITE2115 – TOP10

8. BIAŁAS x BEDOES – Poezja ulic

9. JANUSZ WALCZUK x FROSTI x BERSON – Nie twoja sprawa

10. KARA x KĘKE – Pale mosty

11. BIAŁAS x SŁOŃ – Klękaj przed panem

12. BIAŁAS x RETO – Piekło

13. BIAŁAS x CZERWIN TWM x BONZO – Rollercoaster 2

14. MAŁACH / RUFUZ – Charakter

15. BIAŁAS x BETEO – Insomnia

16. BIAŁAS x ŻAKU – Trap

17. BIAŁAS x PEZET – Nienawidzę wszystkich

Ciemna Strefa prezentuje kolejną zapowiedź wydawnictwa „Murem za Bonusem”, którego premiera już wkrótce.

Kup bilety na koncerty Słonia

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →