Białas i Słoń razem w mocnym singlu “Klękaj przed panem”


15 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Co za połączenie! Białas i Słoń łączą siły we wspólnym numerze, a z zetknięcia się tak mocnych styli, nie mógł wyjść słaby utwór! Klękaj przed panem to singiel o niewyobrażalnym wręcz lirycznym ciężarze, zaserwowany przez raperów, którzy doskonale swoimi tekstami potrafią wbić w podłogę. To też kolejny zwiastun mającego wkrótce premierę albumu Murem za Bonusem.

Słoń kolejnym raperem, który wraz Białasem stanął Murem za Bonusem

Białas przed dwoma tygodniami zrobił głośne AU wraz z Sokołem. Był to drugi singiel zwiastujący mający ukazać się w tym tygodniu album Murem za Bonusem. Pierwszym była bowiem Sztuka Wolności, którą Bizzy w sierpniu 2020 roku zaprezentował wraz z Paluchem. W kolejnym natomiast singlu zwiastującym mające ukazać się w tym tygodniu wydawnictwo gościnnie pojawił się ReTo. Teraz natomiast przyszedł czas na utwór Klękaj przed panem, który wspólnie nagrali Białas i Słoń. Najprawdopodobniej stanowiący jednocześnie jeden z najmocniejszych strzałów na nadchodzącej płycie. A wymierzony przez raperów został w splamiony pedofilią Kościół. Białas i Słoń stworzyli wspólnie utwór poruszający bardzo poważny, zawsze wywołujący oburzenie, problem. I proponują w nim, w swoim stylu, proste tego problemu rozwiązanie. Zwrotki raperów uzupełnione mocarnym refrenem, wyrazista produkcja Zacheyaka oraz potęgujący klimat kawałka Klękaj przed panem teledysk. Słoń i Białas powinni przemyśleć wspólnego, zaangażowanego społecznie albumu!

Białas x Słoń – Klękaj przed panem

Kto jeszcze stanął Murem za Bonusem?

Białas album, z którego dochód wesprze Bonusa RPK z rodziną, zapowiedział w 2020 roku swoim występem w drugiej edycji akcji Hot16Challenge. Współzałożyciel SBM Label podjął się roli producenta wykonawczego całego projektu. W jego realizacji wzięło natomiast udział sporo raperów z całego kraju. Wraz z ujawnieniem tracklisty płyty Murem za Bonusem okazało się natomiast, że Bizzy, oprócz czuwania nad realizacją całego materiału, wziął także czynny udział w nagraniu większości utworów jakie się tym wydawnictwie znalazły. Tym samym słuchacze otrzymają album składający się ze wspólnych numerów Białasa z kilkunastoma innymi raperami, co z pewnością potęguje spójność całej płyty, jak i samą jej atrakcyjność. Wspomnieć wystarczy, że Murem za Bonusem to zapis kooperacji Bizzy’ego z, między innymi, Peją, Szpakiem, Kizo, Matą, Whitem2115, Bedoesem, Beteo czy Pezetem! Pełną tracklistę płyty zamieszczamy poniżej, a premiera Murem za Bonusem już jutro!

okładka albumu Murem za Bonusem, Ciemna Strefa 2021
okładka albumu Murem za Bonusem, Ciemna Strefa 2021

Murem za Bonusem – tracklista

1. BIAŁAS – Hot16Challange

2. BIAŁAS x PALUCH – Sztuka Wolności

3. BIAŁAS x SOKÓŁ – AU

4. ERO – Lista rzeczy

5. BIAŁAS x PEJA – Chłosta

6. BIAŁAS x SZPAKU – Ślady na ciele

7. BIAŁAS x KIZO x SKUTE BOBO x WHITE2115 – TOP10

8. BIAŁAS x BEDOES – Poezja ulic

9. JANUSZ WALCZUK x FROSTI x BERSON – Nie twoja sprawa

10. KARA x KĘKE – Pale mosty

11. BIAŁAS x SŁOŃ – Klękaj przed panem

12. BIAŁAS x RETO – Piekło

13. BIAŁAS x CZERWIN TWM x BONZO – Rollercoaster 2

14. MAŁACH / RUFUZ – Charakter

15. BIAŁAS x BETEO – Insomnia

16. BIAŁAS x ŻAKU – Trap

17. BIAŁAS x PEZET – Nienawidzę wszystkich

Ciemna Strefa prezentuje kolejną zapowiedź wydawnictwa “Murem za Bonusem”, którego premiera już wkrótce.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →