Kadr z teledysku

Białas nie ustaje w promocji „Murem Za Bonusem”. Mamy singiel z ReTo


07 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Białas zaprezentował następny kawałek z albumu Murem Za Bonusem. Tym razem w trakcie nagrywki wsparł go ReTo.

Pomoc dla rodziny Bonusa RPK

Pierwszą zapowiedzią albumu, który ma za zadanie wspomóc rodzinę skazanego na pięć lat więzienia Bonusa RPK, był występ Białasa w drugiej edycji Hot16Challenge. To było w maju 2020 roku. Trochę później, bo w sierpniu, usłyszeliśmy wspólny utwór wspomnianego motoru napędowego SBM Label z Paluchem. Wyprodukowana przez Lanka Sztuka wolności odbiła się szerokim echem w Polsce, przebijając już dwa miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Pod koniec listopada 2021 poznaliśmy kolejny kawałek. Było nim AU, w którym gościnnie udzielił się Sokół (recenzję jego ostatniego albumu możecie przeczytać w tym miejscu). Także ten track zbliża się do dwóch milionów. Teraz przyszedł czas na kooperację z raperem, który raczej nie kojarzy się w powszechnej opinii z ulicznym rapem.

Białas x Sokół – AU

Czysty ogień z reprezentantem chillwagonu

Podobnie jak ostatnio, współproducentem utworu został Zacheyak – z tym, że tym razem połączył siły z S1ND-em. Na niepokojącym podkładzie duet nawinął agresywnie życiowe wersy, odwołując się w nich do cieni rzeczywistości oraz trudnej przeszłości. Jego stylistyka dobrze zgrywa się z poprzednim wydawnictwem firmowanym przez popularnego MC.

Warto również wspomnieć o teledysku Enzyma, który towarzyszy kawałkowi. Widzimy w nim bardzo dynamiczny montaż, w którym pojawiają się m.in. ujęcia z ćwiczenia sportów walki na ulicy, czarno-białe kadry z bloków czy ogień w towarzystwie wielu osób i płachty z napisem: Murem Za Bonusem.

Białas x ReTo – Piekło

Polscy raperzy wspierają akcję Murem Za Bonusem

Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 16 grudnia. Można zaryzykować twierdzenie, że to jeden z najbardziej niespodziewanych gościnnie albumów tego roku. Szpaku, Mata aka Skute Bobo, White2115, Bedoes, Słoń, KęKę, Peja, Pezet… A to tylko część ksyw, które chętnie włączyły się w akcję. Pełną tracklistę i okładkę znajdziecie poniżej, preorder albumu – tutaj.

Murem za Bonusem – tracklista

1. BIAŁAS – Hot16Challange

2. BIAŁAS x PALUCH – Sztuka Wolności

3. BIAŁAS x SOKÓŁ – AU

4. ERO – Lista rzeczy

5. BIAŁAS x PEJA – Chłosta

6. BIAŁAS x SZPAKU – Ślady na ciele

7. BIAŁAS x KIZO x SKUTE BOBO x WHITE2115 – TOP10

8. BIAŁAS x BEDOES – Poezja ulic

9. JANUSZ WALCZUK x FROSTI x BERSON – Nie twoja sprawa

10. KARA x KĘKE – Pale mosty

11. BIAŁAS x SŁOŃ – Klękaj przed panem

12. BIAŁAS x RETO – Piekło

13. BIAŁAS x CZERWIN TWM x BONZO – Rollercoaster 2

14. MAŁACH / RUFUZ – Charakter

15. BIAŁAS x BETEO – Insomnia

16. BIAŁAS x ŻAKU – Trap

17. BIAŁAS x PEZET – Nienawidzę wszystkich

okładka albumu Murem za Bonusem, Ciemna Strefa 2021
okładka albumu Murem za Bonusem, Ciemna Strefa 2021

Białas zaprezentował następny kawałek z albumu Murem Za Bonusem. Tym razem w trakcie nagrywki wsparł go ReTo. Pomoc dla rodziny Bonusa RPK Pierwszą zapowiedzią albumu, który ma za zadanie wspomóc rodzinę skazanego na pięć lat więzienia Bonusa RPK, był występ Białasa w drugiej edycji Hot16Challenge. To było w maju 2020 roku. Trochę później, bo w […]

RETO "W SAMO POŁUDNIE TOUR"

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →