materiały promocyjne

Słoń w specjalnym spocie dla Stowarzyszenia Otwarte Klatki


30 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Słoń wystąpił w specjalnym spocie Stowarzyszenia Otwarte Klatki. W typowy dla siebie ironiczny sposób opowiada o poważnym problemie kurzych ferm.

Problem kurzych ferm

Słoń to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w świecie polskiego rapu. Zawdzięcza to swojemu ciętemu językowi, ale i błyskotliwym punchline’om oraz szeroko idącej adaptacji dość niepopularnego w Polsce horrorcore’u. Wyrazistość Słonia objawia się jednak także w jego działaniach pozamuzycznych. Każdy, kto obserwuje jego Instagram, doskonale wie, jak często raper z charakterystyczną dla siebie ironią komentuje absurdy otaczającej nas rzeczywistości. Jednocześnie Słoń bardzo często angażuje się w akcje charytatywne i zabiera głos w tematach społecznych, o czym rapował m.in. w głośnym singlu Wojna totalna.

Teraz, raper zaangażował się w akcję we współpracy ze Stowarzyszeniem Otwarte Klatki. W specjalnym spocie obśmiewa w nim wyobrażenia o przemysłowej hodowli zwierząt. Czego można było się spodziewać po Słoniu, spot jest bardzo naturalistyczny. Zawiera nagrania z kurzych ferm, na których widać cierpiące, zdeformowane kurczaki, żyjące „na sobie”. Spot ma na celu zachęcenie ludzi do podpisania petycji skierowanej do Ministra Rolnictwa, dotyczącej poprawy warunków życia kurczaków. Jak na ten moment podpisało ją ponad 145 tysięcy osób, tak więc do założonego celu (150 tysięcy podpisów) brakuje naprawdę niewiele. Petycję znajdziecie pod tym linkiem, a poniżej możecie zobaczyć spot ze Słoniem w roli głównej.

Spot Stowarzyszenia Otwarte Klatki z udziałem Słonia

Słoń wystąpił w specjalnym spocie Stowarzyszenia Otwarte Klatki. W typowy dla siebie ironiczny sposób opowiada o poważnym problemie kurzych ferm. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Problem kurzych ferm Słoń […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →