kadr z teledysku „Król Smok”

Słoń i Sarius wystąpili w numerze zawodnika Brain Dead Familii


04 października 2022

Podziel się newsem:

Profesor Smok i Kazet wydają wspólny album. W najnowszym singlu duet wsparli Sarius i Słoń. Premiera płyty za kilka dni.

Słoń i Sarius w singlu Kazeta i Profesora Smoka

Wczoraj na kanale Brain Dead Familii ukazał się najnowszy teledysk promujący album Teraz Dobrze?! Profesora Smoka i Kazeta. W utworze Król Smok wystąpili gościnnie Sarius oraz włodarz wytwórni – Słoń.

Zobacz: Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze

Za produkcję teledysku w głównej mierze odpowiada Piotr Karolczak. Zajął się scenariuszem, produkcją, montażem, reżyserią oraz korekcją kolorów. Materiał zarejestrował Mariusz Adamski.

Profesor Smok x Kazet feat. Słoń, Sarius – Król Smok

Teraz Dobrze?! ukaże się na rynku już w najbliższy piątek, tj. 7 października. To trzeci wspólny album Profesora Smoka i Kazeta. Oprócz Słonia i Sariusa gościnnie usłyszymy m.in. Palucha, Floral Bugsa, Piotra Cartmana czy Matiego Ważnego. Wszyscy, którzy zamówią album w przedsprzedaży, otrzymają również limitowaną EP-kę Cooo?, za której produkcję odpowiada Andrzej Groch. Znajdzie się na niej sześć piosenek.

Po dwóch latach przerwy, poznańsko-łódzki duet MC/Producent powraca z najbardziej dopracowanym i najbardziej bangerowym materiałem jaki do tej pory udało im się stworzyć

– zapewnia wytwórnia (pisownia oryginalna).

Profesor Smok x Kazet – Teraz Dobrze?! – tracklista albumu

 1. Ale Jaki Znów Horror?
 2. Różowe Kucyki! feat. DJ Nambear
 3. Biały Bandzior
 4. N.P.S
 5. Kiedy Pękniesz?
 6. Król Smok feat. Słoń, Sarius
 7. Apokalipsa św. Smoka feat. Piotr Cartman, Groov
 8. BDF Hacjenda
 9. Fondo feat. Gibbs
 10. Kolejna Bragga <3
 11. Miejska Legenda feat. Paluch, Shellerini, Mati Ważny
 12. Balans feat. BJN
 13. Tytyryyy feat. Floral Bugs
 14. KC
 15. Spocone Rączki
 16. Pierdolony Smok 2

Słoń zagra w Toruniu. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Po cyklu letnich koncertów Słoń wraca do klubów. W czwartek, 24 listopada poznaniak wystąpi w Toruniu w Lizard King przy ul. Kopernika 3. Start imprezy zaplanowano na 20:00. Toruński występ to kolejny etap promocji albumu REDRUM, jednak uczestnicy na pewno usłyszą również inne kultowe numery z repertuaru rapera.

Wejściówki na koncert Słonia w Toruniu znajdziecie na Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży dostępna jest pierwsza pula, dzięki której możecie zaopatrzyć się w bilety w niższej cenie, tak więc nie zwlekajcie z zakupem!

Profesor Smok i Kazet wydają wspólny album. W najnowszym singlu duet wsparli Sarius i Słoń. Premiera płyty za kilka dni. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup bilet na koncert Słonia w Toruniu!

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →