media społecznościowe wytwórni

Opał, Floral Bugs i Profesor Smok w singlu promującym „BDF Represent”


15 listopada 2021

Podziel się newsem:

Utwór Ćmy zwiastuje wspólną płytę ekipy Brain Dead Familia pt. BDF Represent. W numerze pojawiła się trójka reprezentantów wytwórni założonej przez Słonia: Opał, Floral Bugs i Profesor Smok.

Kolejny singiel z BDF Represent dostępny

Na oficjalnym kanale wytwórni Brain Dead Familia pojawił się teledysk do Ciem. Autorem bitu do utworu jest Chubeats, który jednocześnie pełni funkcję producenta wszystkich podkładów na albumie BDF Represent. Nad teledyskiem z udziałem Opała, Floral Bugsa i Profesora Smoka pracowała ekipa 404Media, natomiast za zdjęcia i ujęcia VHS odpowiada Kacper Kwiecień.

Opał x Floral Bugs x Profesor Smok – Ćmy

BDF Represent w przyszłym tygodniu

Premierę albumu od Brain Dead Familii zaplanowano na 26 listopada. W oficjalnym sklepie Vulgarus wciąż dostępny jest preorder w różnych wariantach. Oprócz standardowej wersji z płytą fani mogą zakupić BDF Represent razem z odzieżą lub pakietami płyt zawodników BDF. Wariant preorder zawiera także gratisową płytę z instrumentalami oraz silikonową opaskę na nadgarstek.

Zobacz: Opał promuje składankę BDF Represent singlem OPcy

Na zawartość materiału BDF REPRESENT składa się czternaście premierowych utworów, w których usłyszymy takich raperów jak: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Za produkcje wszystkich beat’ów odpowiedzialny jest Chubeats, a gościnnie na albumie można usłyszeć Dj’a Soinę, Dope DOD oraz Groov’a z zespołu Drown My Day.

Zapowiada wydawnictwo.

BDF REPRESENT – tracklista

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor Smok – Ćmy
03. Mati Ważny – GAMBOL
04. Słoń – Sierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj Soina – Freak Show
06. Opał – OPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN – Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj Soina – Z Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEIN – Chamber
10. Floral Bugs, Dj Soina – Biggie
11. Słoń, Dope DOD – MONSTER
12. KODEIN – Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok – Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day) – Jihad

Brain Dead Familia Słoń nowy singiel
Okładka albumu BDF REPRESENT

Słoń i Marta Nizio-Siara w Rap Backstage

W cyklu Rap Backstage obok Marty Nizio-Siary zasiadł Słoń. Duet porozmawiał z Krzysztofem Nowakiem i Marcinem Flintem o rzeczach związanych z branżą, ale również o szeroko pojętych wydarzeniach wokół niej. W rozmowie padły także słowa o potencjalnej kobiecie w Brain Dead Familii czy podziale życia prywatnego i zawodowego. Rozmowę można obejrzeć na kanale IDĘWTANGO na YouTube lub włączyć na platformach streamingowych.

Słoń jeszcze w tym roku wystąpi w Zabrzu, Poznaniu i Warszawie

Poznański raper 20 listopada zagra koncert w Zabrzu. Impreza odbędzie się w CK Wiatrak, a obok Słonia wystąpi DJ Soina. Bilety można kupić za pośrednictwem Biletomat.pl. Tydzień później Słoń zagości w poznańskim OHIA BAR (bilety do kupienia na Biletomat.pl), a w grudniu będzie można usłyszeć go w Warszawie obok Palucha i Ero JWP w klubie Palladium. Bilety na warszawski koncert znajdziecie również na Biletomat.pl.

Utwór Ćmy zwiastuje wspólną płytę ekipy Brain Dead Familia pt. BDF Represent. W numerze pojawiła się trójka reprezentantów wytwórni założonej przez Słonia: Opał, Floral Bugs i Profesor Smok. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]

Bilety na koncerty Słonia

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →