Kadr z teledysku

Brain Dead Familia niedługo wyda wspólną płytę. Jest już pierwszy singiel


12 października 2021

Podziel się newsem:

Brain Dead Familia, oficyna wydawnicza założona przez Słonia, do której należą tacy raperzy jak Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN, wkrótce wyda wspólny album. Na kanale labelu pojawił się pierwszy track promujący płytę. Sprawdź szczegóły!

Wspólna płyta Brain Dead Familii

Jej premiera jest datowana na 26 listopada. Jest to pierwsze takie zbiorowe wydawnictwo spod szyldu wytwórni należącej do Słonia. Wszystko wskazuje na to, że jesień 2021 będzie okresem obfitym w kompilacyjne premiery. Wspólny album zapowiedział także label Step Records. Może być naprawdę różnorodnie – z jednej strony uraczeni zostaniemy bezkompromisową, uliczną przewózką od Steparmii, z drugiej nie wiadomo, co też wysmaży nam specjalizująca się w horrorcorze wytwórnia Słonia. My już nie możemy się doczekać tych dwóch elektryzujących premier. Preorder albumu Brain Dead Familii zamówicie tutaj. Tracklista albumu prezentuje się następująco:

Brain Dead Familia – BDF REPRESENT – tracklista nadchodzącego albumu

01. Posse Cut
02. Opał, Floral Bugs, Profesor SmokĆmy
03. Mati WażnyGAMBOL
04. SłońSierść
05. Floral Bugs, Mati Ważny, Dj SoinaFreak Show
06. OpałOPcy
07. Słoń, Floral Bugs, KODEIN Panzerfaust
08. Profesor Smok, Dj SoinaZ Pamiętnika Nieśmiertelnego
09. Słoń, Opał, Mati Ważny, KODEINChamber
10. Floral Bugs, Dj SoinaBiggie
11. Słoń, Dope DODMONSTER
12. KODEIN Geneza
13. Słoń, Floral Bugs, Profesor Smok Sekta
14. Słoń, Groov (Drown My Day)Jihad

Na zawartość materiału BDF REPRESENT składa się czternaście premierowych utworów, w których usłyszymy takich raperów jak: Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN. Za produkcje wszystkich beatów odpowiedzialny jest Chubeats, a gościnnie na albumie można usłyszeć Dj’a Soinę, Dope DOD oraz Groov’a z zespołu Drown My Day.

– czytamy na stronie preorderu

Przeczytaj także: DedisIntruzEpisObserwator i Śliwa promują „Rap Najlepszej Marki 3” singlem „Nasze słowa”

Brain Dead Familia Słoń wspólna płyta
Brain Dead Familia – BDF REPRESENT – okładka płyty

BDF REPRESENT (Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny, KODEIN, Chubeats) – Posse Cut

Za klip do pierwszego numeru promującego wydawnictwo odpowiedzialny jest Szerszeń.


Słoń w Rap Backstage

Założyciel wytwórni Brain Dead Familia, Słoń, był gościem naszego podcastu Rap Backstage u boku Marty Nizio-Siary. Rozmowa jest dostępna na platformach streamingowych oraz na kanale IDĘWTANGO. Sprawdźcie koniecznie!

Brain Dead Familia, oficyna wydawnicza założona przez Słonia, do której należą tacy raperzy jak Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny oraz KODEIN, wkrótce wyda wspólny album. Na kanale labelu pojawił się pierwszy track promujący płytę. Sprawdź szczegóły! Wspólna płyta Brain Dead Familii Jej premiera jest datowana na 26 listopada. Jest to pierwsze takie zbiorowe wydawnictwo spod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →