Kabe i Kaczy Proceder promują „Rap Najlepszej Marki 3” nowym singlem


08 października 2021

Podziel się newsem:

Wytwórnia Step Records nie zwalnia tempa – rusza z kolejnym numerem promującym nadchodzące wydawnictwo, Rap Najlepszej Marki 3. Tym razem swoich zwrotek udzielili Kabe oraz Kaczy Proceder. Sprawdź szczegóły.

Rap Najlepszej Marki 3 – cóż to będzie za album?

Powiedzieć, że wytwórnia Step Records za promocję i produkcję swojej wspólnej płyty bierze się z rozmachem, to nic nie powiedzieć. Single, które promują album, to jak do tej pory same tłuste, uliczne bangery. Wydaniem owego albumu wytwórnia ma zamiar uczcić swoje piętnastolecie. Jest to już trzecia część serii Rap Najlepszej Marki. Jej premiera jest datowana na 26 listopada. W preorderze zamówicie ją tutaj.

“Rap Najlepszej Marki III” – kolejny album wydany nakładem Step Records, na który związani i zaprzyjaźnieni z wytwórnią artyści położyli kozackie zwrotki w nietuzinkowych kolaboracjach. Jest to już trzecia część serii “RNM”, jednak z całą pewnością traktować można ją szczególnie, wydawnictwem tym bowiem wytwórnia Step Records świętuje swoje… 15-lecie! Składać będą się na nie dwie płyty, na których usłyszymy podkłady od cenionych polskich producentów. Ksywy ich oraz artystów, którzy znajdą się na albumie, poznacie niebawem, ale jedno jest pewne – będziecie pozytywnie zaskoczeni!

– czytamy w informacji prasowej

I rzeczywiście jesteśmy! Zgodnie z zapowiedziami, coraz to kolejne ujawniane przez wytwórnię ksywy, które mają udzielić się na albumie, wywołują pozytywne zaskoczenie. Robią wrażenie już pojedynczo, a co dopiero w kolaboracjach, np. połączenie młodziutkiego Kabego z weteranem, jakim jest Kaczy Proceder. Któżby się tego spodziewał? A tym bardziej tego, że wyjdzie tak świetnie i świeżo?

Przeczytaj także: DedisIntruzEpisObserwator i Śliwa promują „Rap Najlepszej Marki 3” singlem „Nasze słowa”

Kabe Kaczy Proceder singiel
Okładka płyty, źródło: Step Records

Kabe x Kaczy Proceder – Nie czuję presji

Za podkład muzyczny w numerze odpowiedzialny jest Opiat. Produkcja teledysku jest autorstwa sensi&. Za zdjęciami i montażem stoi Paweł Poździk. Kierownikiem planu był Maciek Szwar.

Wytwórnia Step Records nie zwalnia tempa – rusza z kolejnym numerem promującym nadchodzące wydawnictwo, Rap Najlepszej Marki 3. Tym razem swoich zwrotek udzielili Kabe oraz Kaczy Proceder. Sprawdź szczegóły. Rap Najlepszej Marki 3 – cóż to będzie za album? Powiedzieć, że wytwórnia Step Records za promocję i produkcję swojej wspólnej płyty bierze się z rozmachem, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →