fot. materiały promocyjne

Kabe i Miszel mają składankę ze „Złotymi Przebojami”. Kolejny singiel już dostępny


22 listopada 2022

Podziel się newsem:

Miszel i Kabe wkrótce wydadzą wspólny projekt. W sieci ukazał się kolejny singiel. Złote Przeboje trafią na rynek nakładem QueQuality.

Miszel i Kabe ruszają z preorderem

Dziś na kanale QueQuality ukazał się kolejny wspólny singiel Kabe i Miszela. Utwór RARARA wyprodukował Premixm, a mix i mastering wykonał Dawid Twardowski. Piosenka przez długi czas była dostępna w Internecie w formie snippetów, które według wytwórni zebrały setki tysięcy odsłon. Autorem teledysku jest KRIZIZ. Współpracował wcześniej z takimi twórcami jak Mr. Polska, Zeamsone czy Ruskiefajki.

Miszel x Kabe – RARARA

Zobacz: Waldemar Kasta liczy Bankroll z Kabe. Weteran promuje swój pożegnalny album

Przedsprzedaż albumu Złote Przeboje trwa od tygodnia. Krążek trafi w ręce słuchaczy już 9 grudnia. W oficjalnym sklepie QueQuality możemy znaleźć album w dwóch wariantach: deluxe i premium. W wersji deluxe oprócz płyty otrzymamy również pakiet wlep. Zestaw premium, który jest trzy razy droższy, zaoferuje słuchaczom Golden Party Box, w którym znajdą limitowane dodatki. Na razie nie wiadomo, ile piosenek znajdzie się na wydawnictwie ani jakich gości usłyszymy.

Miszel i Kabe to dwie mocne muzyczne osobowości, które za sprawą hitów o wielomilionowych odsłuchach, wypracowały sobie mocną pozycję na polskiej scenie rapowej. Połączyła ich niesztampowość, bezkompromisowe teksty i mocne nawijki, sprawnie przeplatane melodyjnymi partiami. Ich wspólny numer Dres wydany w kwietniu tego roku, opanował playlisty generując do tej pory ponad 25 mln odsłuchów w Spotify i przeszło 27 mln wyświetleń na YouTube. (…) Album Złote Przeboje to kompilacja charakterystycznych stylów Miszela i Kabe w odniesieniu do kultowych hitów z przestrzeni lat ’80 i '2000

– czytamy w opisie albumu (pisownia oryginalna).
kabe miszel złote przeboje quequality
okładka albumu Złote Przeboje, QueQuality 2022

Miszel i Kabe wkrótce wydadzą wspólny projekt. W sieci ukazał się kolejny singiel. Złote Przeboje trafią na rynek nakładem QueQuality. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →