fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram Kasty

Waldemar Kasta liczy „Banrkoll” z Kabe. Weteran promuje swój pożegnalny album


17 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Waldemar Kasta szykuje się do wydania pożegnalnej płyty. W kolejnym singlu obok wrocławskiej legendy wystąpił Kabe.

Waldemar Kasta ponownie łączy siły z Kabe

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się kolejny singiel promujący Nestora – pożegnalny album Waldemara Kasty. Utwór Bankroll powstał na bicie Michała Graczyka. Obok gospodarza wystąpił Kabe.

Zobacz: Waldemar Kasta zapowiada muzyczny powrót. „Spodziewajcie się niespodziewanego”

Piosence towarzyszy teledysk, który trafił na kanał wrocławskiego rapera o 13:00. Produkcją klipu zajęła się ekipa 9Liter FILMY. Reżyserem wideo jest Jakub Piskorz, natomiast scenariusz napisał sam raper.

Waldemar Kasta feat. Kabe – Bankroll

Bankroll to druga kooperacja między weteranem a zawodnikiem QueQuality. Pierwszy utwór, który od nich usłyszeliśmy, to 2.0 na bicie Opiata, promujący MOWGLI. Obie piosenki powstały dwa lata temu w zaledwie jeden dzień, o czym informował niedawno raper w mediach społecznościowych.

Nestor ukaże się nakładem Agora Digital Music. W kwietniu informowano, że album trafi w ręce słuchaczy jeszcze w tym roku, jednak nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery. Oprócz dzisiejszej premiery wrocławianin opublikował również Delirkę pod koniec kwietnia 2022. Wówczas obok gospodarza pojawił się Sarius. Według opisu podanego pod dzisiejszą premierą na albumie pojawi się więcej młodych zawodników.

Minęła dekada od ostatniej płyty

Kasta wraca na rynek po ponad jedenastu latach wydawniczej ciszy. Jego pierwszy album, 13, ukazał się 13 listopada 2009 roku, natomiast druga płyta – Prawda naga – 17 stycznia 2011. Późniejszy krążek raper wydał własnym sumptem. Wydawnictwo było dwupłytowe, a każda z części składała się z trzynastu piosenek.

Waldemar Kasta – Prawda Naga vol. 1 – odsłuch albumu

Waldemar Kasta szykuje się do wydania pożegnalnej płyty. W kolejnym singlu obok wrocławskiej legendy wystąpił Kabe. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Waldemar Kasta ponownie łączy siły […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →