fot. materiały promocyjne, źródło: Instagram Kasty

Waldemar Kasta liczy „Banrkoll” z Kabe. Weteran promuje swój pożegnalny album


17 listopada 2022

Podziel się newsem:

Waldemar Kasta szykuje się do wydania pożegnalnej płyty. W kolejnym singlu obok wrocławskiej legendy wystąpił Kabe.

Waldemar Kasta ponownie łączy siły z Kabe

Dziś o północy w serwisach streamingowych ukazał się kolejny singiel promujący Nestora – pożegnalny album Waldemara Kasty. Utwór Bankroll powstał na bicie Michała Graczyka. Obok gospodarza wystąpił Kabe.

Zobacz: Waldemar Kasta zapowiada muzyczny powrót. „Spodziewajcie się niespodziewanego”

Piosence towarzyszy teledysk, który trafił na kanał wrocławskiego rapera o 13:00. Produkcją klipu zajęła się ekipa 9Liter FILMY. Reżyserem wideo jest Jakub Piskorz, natomiast scenariusz napisał sam raper.

Waldemar Kasta feat. Kabe – Bankroll

Bankroll to druga kooperacja między weteranem a zawodnikiem QueQuality. Pierwszy utwór, który od nich usłyszeliśmy, to 2.0 na bicie Opiata, promujący MOWGLI. Obie piosenki powstały dwa lata temu w zaledwie jeden dzień, o czym informował niedawno raper w mediach społecznościowych.

Nestor ukaże się nakładem Agora Digital Music. W kwietniu informowano, że album trafi w ręce słuchaczy jeszcze w tym roku, jednak nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery. Oprócz dzisiejszej premiery wrocławianin opublikował również Delirkę pod koniec kwietnia 2022. Wówczas obok gospodarza pojawił się Sarius. Według opisu podanego pod dzisiejszą premierą na albumie pojawi się więcej młodych zawodników.

Minęła dekada od ostatniej płyty

Kasta wraca na rynek po ponad jedenastu latach wydawniczej ciszy. Jego pierwszy album, 13, ukazał się 13 listopada 2009 roku, natomiast druga płyta – Prawda naga – 17 stycznia 2011. Późniejszy krążek raper wydał własnym sumptem. Wydawnictwo było dwupłytowe, a każda z części składała się z trzynastu piosenek.

Waldemar Kasta – Prawda Naga vol. 1 – odsłuch albumu

Waldemar Kasta szykuje się do wydania pożegnalnej płyty. W kolejnym singlu obok wrocławskiej legendy wystąpił Kabe. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Waldemar Kasta ponownie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →