media społecznościowe raperki

WdoWA, Fabijański i KASTA – wspólny projekt w drodze?


06 grudnia 2021

Podziel się newsem:

WdoWA, która niedawno pisała o opóźnieniu premiery albumu, opublikowała w swoich social mediach zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim i Waldemarem Kastą. W opisie pod fotografią raperka poinformowała fanów o tajemniczych działaniach.

WdoWA robi „rzeczy dla rapu”

Wczoraj w nocy WdoWA opublikowała post, w którym podała dwie informacje. Raperka podzieliła się z fanami wieścią, że robi „rzeczy dla rapu”, nie precyzując, co dokładnie ma na myśli. Jedyną poszlaką jest zdjęcie dodane do posta. Oprócz warszawskiej nawijaczki znaleźli się na nim legendarny Waldemar Kasta oraz Sebastian Fabijański – raper oraz aktor.

Zobacz: Krzysztof w piątek: kariera Sebastiana Fabijańskiego, czyli sztuka złych wyborów

Lubie robić rzeczy dla polskiego rapu, które sa zrozumiałe jedynie w kontekście kulturowym a nie na poziomie od sasa do rapa. Ten weekend taki był.

Jutro Opole i kolejne rzeczy dla rapu. paying my duties.

– pisze WdoWA (pisownia oryginalna).
waldemar kasta wdowa sebastian fabijański
fot. social media WdoWY

Historia Jednej Miłości zamknięta

Drugą z informacji podanych w poście jest fakt, że WdoWA zamknęła wokale swojej nadchodzącej płyty pt. Historia Jednej Miłości. Jak podkreśla członkini kolektywu WRR, czeka tylko na gościnne zwrotki, instrumentalistów oraz miksy.

Przeczytaj również: WdoWA przekłada premierę solowej płyty

W listopadzie WdoWA wydała specjalne oświadczenie, za pośrednictwem którego przesunęła premierę płyty na przyszły rok. Raperka motywowała swoją decyzję chęcią doprecyzowania materiału. Historia Jednej Miłości będzie składać się z dziesięciu piosenek. Każdy z elementów tracklisty będzie odwoływać się do innego etapu związku lub relacji. Jak podkreśla autorka projektu, idea stworzenia tego materiału przyświecała jej od ostatnich dziesięciu lat. Dotychczasową solową dyskografię raperki zamyka Listopad EP z 2013 roku. W czerwcu tego roku, razem z Ryfą Ri i Reną, wydała album Wyłącz to gówno jako formacja WRR.

WRR – Jak zostać raperką?

WdoWA, która niedawno pisała o opóźnieniu premiery albumu, opublikowała w swoich social mediach zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim i Waldemarem Kastą. W opisie pod fotografią raperka poinformowała fanów o tajemniczych działaniach. WdoWA robi „rzeczy dla rapu” Wczoraj w nocy WdoWA opublikowała post, w którym podała dwie informacje. Raperka podzieliła się z fanami wieścią, że robi „rzeczy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →