kadr z klipu "W szafie śpisz"

WdoWa, Rena i Ryfa Ri na „feat.” zaprosiły cały polski Internet


14 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Historia rapowych posse-cutów jest długa tak samo, jak długa jest historia hip-hopowej kultury. WdoWa, Rena i Ryfa Ri w nagrywaniu zbiorczych utworów poszły jednak o krok dalej. W stworzeniu najnowszego singla grupy WRR udział wzięło bowiem nie kilku, czy nawet kilkunastu innych twórców, a cały… polski Internet!

Utwór hejtem podyktowany

I właśnie ten polski Internet, a konkretniej rzecz ujmując, ci wspaniali ludzie spełniający się poprzez zamieszczanie w sieci globalnej niezbyt konstruktywnych opinii swojego autorstwa, w znacznej mierze przyczynili się do powstania utworu W szafie śpisz. Podczas tworzenia warstwy tekstowej tego utworu, WdoWa, Rena i Ryfa Ri posiłkowały się znalezionymi internetowymi komentarzami na swój temat. Tymi napisanymi przez specjalistów w tym zakresie, potocznie nazywanych hejterami.

Dziękujemy polskiemu Internetowi za ghostwriting, zwrotek nigdy nie kleiło się nam łatwiej. Bo najtrudniej jest rozmawiać merytorycznie ;)

– WdoWA

Przyznam, zabieg genialny w swojej prostocie. W sposób idealny demaskujący ogólny poziom naszych rodzimych słuchaczy, jak i niestety, całego skrytego za monitorami społeczeństwa. Co najzwyczajniej w świecie i bardzo trafnie WdoWa, Rena i Ryfa Ri po prostu wyśmiały! Warstwę muzyczną pod ten zabieg skomponował natomiast QLA, a całość na teledysku zaprezentowała dee.projekt.

WRR feat. polski Internet – W szafie śpisz

A za tydzień Wyłącz to gówno

Pierwotnie, w momencie gdy żeńska supergrupa WRR pierwszym singlem zainaugurowała wejście na scenę, premierę albumu Wyłącz to gówno planowano na porę wiosenną. Rzeczywistość troszkę jednak raperkom plany pozmieniała, i ostatecznie płyta, którą wspólnie nagrały WdoWa, Rena i Ryfa Ri ukaże się pierwszego dnia lata, czyli dokładnie za tydzień, 21 czerwca! W międzyczasie natomiast artystki zaprezentowały jeszcze jeden utwór. Stanowiący zarazem ten, który, jak dotąd, wzbudził największe zainteresowanie. Mowa tu oczywiście o instruktażowym singlu Jak zostać raperką? W tym równie pastiszowym, jak wczorajsze W szafie śpisz, autorki albumu Wyłącz to gówno zaczepiają natomiast swoich kolegów po fachu. Słownego kuksańca otrzymali, między innymi, TEDE, W.E.N.A. i Dziarma. A co jeszcze przygotowały dla słuchaczy WdoWa, Rena i Ryfa Ri? Czy to już koniec kontrowersji? Czy też dopiero zaczną się one po premierze albumu Wyłącz to gówno? Przekonamy się w przyszłym tygodniu!

WRR – Jak zostać raperką? (instrukcja)

Nowy, kontrowersyjny singiel grupy WRR zaprezentowano na tydzień przed premierą albumu „Wyłącz to gówno”

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →