kadr z teledysku „Toast! (miłość)"

WdoWA wznosi „Toast!” w punkowym wydaniu

Podziel się newsem:

WdoWA opublikowała kolejny singiel promujący album Historia Jednej Miłości. Tym razem raperka w nowym teledysku nawiązuje do stylistyki lat osiemdziesiątych.

WdoWA opowiada o miłości

Wczoraj na YouTubie ukazał się najnowszy teledysk Wdowy do utworu Toast! (miłość). Autorem muzyki jest Median Beats Productionz z perkusją Oskara Podolskiego. Realizacji nagrań podjął się Marcin Kuśmierczyk z EREM Studio, a mix i mastering wykonał Stanisław Koźlik z ramienia tej samej firmy.

Zobacz: WdoWA z pierwszym singlem z płyty. Gościnnie Justyna Kuśmierczyk

Teledysk wykonała ekipa FVNCY VISION. Toast! (miłość) to już trzeci singiel reklamujący wydawnictwo Historia Jednej Miłości. Wcześniej ukazały się piosenki Nie zwalniaj (randka) z Justyną Kuśmierczyk oraz CAPTCHA.

WdoWA – Toast! (miłość)

Historia Jednej Miłości coraz bliżej

Premierę najnowszej płyty Wdowy zaplanowano na 31 maja. Będzie to album konceptualny składający się z jedenastu piosenek. Każda z nich będzie poświęcona kolejnym etapom cyklu relacji miłosnej. W sklepie preorder.pl trwa przedsprzedaż płyty. Każdy egzemplarz zamówiony przed premierą będzie podpisany przez autorkę. W sieci dostępna jest również tracklista i okładka albumu.

WdoWA – Historia Jednej Miłości – tracklista albumu

 1. Ktoś, kiedyś (Samotność)
 2. Captcha (Fatalne Zauroczenie)
 3. Tańczyć (Niebanalne Zauroczenie)
 4. Nie zwalniaj (Randka)
 5. Fendi (Sex)
 6. Toast (Miłość)
 7. Jak dawniej (Rutyna)
 8. Jak to robisz? (Zdrada)
 9. Bumerang (Powroty)
 10. Do domu (Rozstanie)
 11. Nie ma (Bonus track)
wdowa historia jednej miłości
okładka albumu Historia Jednej Miłości Wdowy, 2022

WdoWA gościnią w cyklu Rap Backstage

W grudniu na łamach podcastu Rap Backstage raperka wyraziła nadzieję, że czeka nas wysyp rapujących dziewcząt. W cyklu prowadzonym przez Marcina Flinta i Krzysztofa Nowaka stołeczna nawijaczka poruszyła temat ghostwritingu oraz wyjaśniła, czym jest „płyta z hejtu”. Z godzinnej rozmowy dowiecie się także, jak tworzy się komercyjne produkty z osób oraz jak to jest być rapującą prawniczką.

WdoWA opublikowała kolejny singiel promujący album Historia Jednej Miłości. Tym razem raperka w nowym teledysku nawiązuje do stylistyki lat osiemdziesiątych. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →