z mat. pras. wytwórni NWJ

TEDE & SIR MICH, Wac Toja, Tony Yoru i Trill Pem razem zrobili więcej „WIĘCEJ”!


10 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Nadrabiamy nieco weekendowe zaległości. Równo z nastaniem bieżącego miesiąca permanentnie zaskakujący słuchaczy duet TEDE & SIR MICH zaprezentował kolejną, singlową odsłonę albumu KA$ABLANCA REAL. Tym razem, zrealizowaną wraz z zaproszonymi gośćmi!

A goście tutaj to rzadkość!

TEDE & SIR MICH to duet samowystarczalny. Panowie bez problemu wyłącznie na swoje barki biorą ciężar nagrywania albumów, często dwupłytowych. Chociaż obserwując proces twórczy w przypadku tych dwóch gości, śledząc na przykład emitowany zimą INFLUEN$ERIAL, o żadnym ciężarze tworzenia w tym przypadku mowy jednak nie ma. Tak czy inaczej, panowie do wspólnie nagrywanych utworów niezbyt często zapraszają osoby trzecie. Na ostatnim, jak dotąd, DISCO NOIR, gości było wszak zaledwie pięciu. A najczęściej i tak są to wokaliści słyszani, przede wszystkim, w refrenach. Nie będziemy jednak skupiać się w tym miejscu na tym co było. Przejdźmy do tego co jest, i będzie w dalszej kolejności. A nowością jest zaprezentowany przed kilkoma dniami singiel WIĘCEJ!

TEDE & SIR MICH, Wac Toja, Tony Yoru, Trill Pem i DJ Macu na planie klipu WIĘCEJ
TEDE & SIR MICH, Wac Toja, Tony Yoru, Trill Pem i DJ Macu na planie klipu „WIĘCEJ”

Wac Toja, Tony Yoru i Trill Pem w najnowszym singlu duetu TEDE & SIR MICH

Singiel WIĘCEJ stanowi kolejną już zapowiedź albumu KA$ABLANCA REAL, który swoją premierę zaliczy już w tym miesiącu. Utwór ciekawy również z tego względu, że nagrany właśnie z udziałem zaproszonych gości. A gronie tym znaleźli się Wac Toja, Tony Yoru i Trill Pem oraz odpowiedzialny za scratche, od lat związany z ekipą NWJ, DJ Macu. Obecność młodych twórców w numerze WIĘCEJ wprowadza pełen wakacyjnego klimatu vibe, którego na tej czysto rapowej KA$ABLANCE autorstwa duetu TEDE & SIR MICH, nie mieliśmy jeszcze okazji posłuchać! Podobnie letni teledysk, z pędzącej ponad 150 km/h łodzi motorowej, stworzył natomiast moher.

TEDE & SIR MICH feat. Wac Toja, Tony Yoru, Trill Pem, DJ Macu – WIĘCEJ

Hiphopowa KA$ABLANCA REAL już za tydzień

TEDE & SIR MICH hype na swój najnowszy, trzynasty już, wspólnie przygotowany studyjny album, skutecznie podkręcają już od zimy. Wtedy to otrzymaliśmy pierwsze single jak DWWA20, HAJSMAN czy KTO Z KIM GRA, które potwierdziły opinię autorów, że KA$ABLANCA stanowić będzie materiał „w 100% HIPHOPERSKI. Samemu TDF’owi przy tworzeniu tej, pisanej podczas lockdownu, płyty przyświecał również indywidualny cel:

(…) zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”

TEDE

Powyższe, Panowie potwierdzili natomiast wiosną. TEDE & SIR MICH wypuścili bowiem wówczas przedsmak tego, co czeka nas w przyszłym tygodniu, pod postacią okrojonej wersji najnowszego, wspólnie zrealizowanego albumu. Do Internetu, pod koniec marca, trafiło wydawnictwo zatytułowane KA$ABLANCA DIGITAL. Te dziesięć zamieszczonych na tym wydawnictwie tracków bardzo skutecznie rozbudziło apetyty słuchaczy na WIĘCEJ! A sami autorzy zamanifestowali przy okazji, że są w formie. I to bardzo! Sama KA$ABLANCA REAL natomiast, najbardziej rapowe wydawnictwo tego duetu, może okazać się najbardziej udanym albumem jaki wspólnie stworzyli TEDE & SIR MICH. Czekamy, czekamy mocno! Premiera, na szczęście, już 18 czerwca!

TEDE & SIR MICH - KASABLANCA - okładka
TEDE & SIR MICH – KASABLANCA – okładka albumu

Adi Nowak, Wac Toja i Dwa Sławy wystąpią w Kołobrzegu – bilety

Już za miesiąc będziecie mogli usłyszeć jednego z artystów – Wac Toja na żywo. Wystąpi on na jednej scenie z Adim Nowakiem i zespołem Dwa Sławy. Zagrają 23 lipca 2021 w Kołobrzegu. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Nie przegapcie tego koncertu!

Do premiery albumu „KA$ABLANCA REAL” pozostał już tylko niewiele ponad tydzień!

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Adi Nowak, Wac Toja, Dwa Sławy w Kołobrzegu

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →