TEDE został influencerem – „INFLUEN$ERIAL” co środę na kanale TEDEWIZJA


12 lutego 2021

Podziel się newsem:

TEDE to z pewnością jedna z barwniejszych postaci na naszej scenie. Na pewno też raper, który umie narobić wokół siebie sporo szumu. Weteran polskiego rapu znalazł nowy sposób medialnej kreacji.

W żadnym wypadku jej nie odkrył. Szeroko pojmowany infuence marketing stanowi powszechną, aczkolwiek często wątpliwej jakości, formę budowania wizerunku lub marki. W przypadku TEDE, trzeba mówić jednak nie o influencerce, a o influen$erce! TEDEWIZJA zaprezentowała drugi już epizod INFLUEN$ERIALU! Oczywiście z TDF’em w głównej roli.

TEDEWIZJA zaprasza na INFLUEN$ERIAL

I oczywiście okraszone solidną dawką poczucia humoru. Tego charakterystycznego dla szefa NWJ, rzecz jasna! INFLUEN$ERIAL stanowi naturalnie autorską satyrę Tedego, na specjalistów w zakresie budowania wizerunku przy użyciu kamery i Internetu. Pojęcie influencerki występuje zatem częściej niż w tym tekście, jednak w przeważającej większości użyte zostaje dla przysłowiowej „beki”. Dla niej również kręcone są kolejne epizody INFLUEN$ERIALU. Chociaż nie można zaprzeczyć, że w wydaniu TDF’a jest to także całkiem ciekawa i atrakcyjna w odbiorze, forma komunikacji z fanami.

INFLUEN$ERIAL – S01E01

„Zapraszam Cię do mego świata”

Drugi odcinek INFLUEN$ERIALU jest już na kanale TEDEWIZJA. Kolejne epizody natomiast publikowane będą w każdą środę o godzinie 16.20. Seria kręconych przez Jacka Granieckiego video, śmiało mogłaby zaczynać się refrenem z klasycznego numeru rapera Świat zwariował w 23 lata. TEDE bowiem dosłownie zaprasza nas do swojego świata. Autora ubiegłorocznego DISCO NOIR obserwujemy zatem przy codziennych domowych obowiązkach czy np. w drodze do fryzjera. Najczęściej jednak Tedzika widzieć będzie naturalnie w studiu NWJ, które sam określa jako swój drugi dom. I równie często w drodze do budynku przy ulicy Kolejowej w Warszawie. Wtedy też TEDE dzieli się ze swoimi słuchaczami refleksjami i spostrzeżeniami. Dla fanów twórczości TDF’a pozycja obowiązkowa!

INFLUEN$ERIAL – S01E02

KA$ABLANCA – nowy album duetu TEDE & SIR MICH

W grudniu duet TEDE & SIR MICH singlem Jeszcze będzie normalnie zapowiedział nowy, trzynasty już wspólnie przygotowywany album. Panowie pracują razem razem od wydanego w 2009 roku podwójnego wydawnictwa NOTE2, a nowe krążki, z jednym tylko wyjątkiem, dostarczają nam rok w rok. Po ubiegłorocznym zaproszeniu na dość specyficzne w brzmieniu DISCO NOIR, nową płytą Tedego i Sir Micha będzie materiał zatytułowany KA$ABLANCA. Konkretów odnośnie tego projektu, jeszcze nie poznaliśmy, sam TEDE zdążył jednak ujawnić już, że nagrywany obecnie album “JEST W 100% HIPHOPERSKI”! Proces powstawania tego albumu raper ukazuje właśnie w prowadzonym przez siebie INFLUEN$ERIALU.

TEDE & SIR MICH – Jeszcze będzie normalnie

TEDE gościem podcastu Syndrom Krugera

Z kolei w zeszłym tygodniu ,TEDE był gościem podcastu Syndrom Krugera, który specjalnie tą okazję przybrał formę video. Pomysłodawcą i prowadzącym programu jest Michał Rejent, uznany skater starej daty, twórca pierwszych polskich skateboardowych brandów R pure Denim i Syndrome Superior, obecnie także współwłaściciel odzieżowej firmy PLNY. Panowie znają się jeszcze z czasów początków warszawskiej deskorolki, spotkanie w ramach podcastu przybrało więc bardziej rozmowę przyjaciół z ponad dwudziestoletnim stażem, aniżeli standardowy wywiad. TEDE i Kruger palą więc cygara, żartują i wspominają dawne lata, do czego przyczynkiem są przyniesione przez prowadzącego relikty wspólnej przyszłości. Ujawniają przy tym ciekawe fakty. Poznajemy zatem między innymi genezę nazwy PLNY TEXTYLIA, kulisty stworzenia okładek płyt rapera czy podwaliny sukcesu Tedego. Interesująca rozmowa!

Podcast Syndrom Krugera #07 TEDE

Raper pracuje obecnie wraz z Sir Michem nad albumem „KA$ABLANCA”, a w ostatnim czasie był także gościem podcastu „Syndrom Krugera”.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →