To była udana niedziela z duetem TEDE & SIR MICH


22 marca 2021

Podziel się newsem:

Wszyscy fani duetu TEDE & SIR MICH powinni czuć się usatysfakcjonowani w pierwszy dzień wiosny 2021 roku. Jeśli oczywiście na bieżąco śledzili wszystko, co działo się na kanale TEDEWIZJA.

Zaczęło się od zapowiedzi wyjątkowej, bo niedzielnej emisji nowego odcinka INFLUEN$ERIALU. O stałej natomiast porze, czyli godzinie 16.20, TEDEWIZJA wyświetliła ósmy już epizod influen$erskiej działalności TDF-a. I jak się dowiedzieliśmy w jego trakcie, zarazem ostatni z pierwszego sezonu. To jednak nie wszystko. TEDE zapowiedział również, że o godzinie 20.00 czeka nas premiera najnowszego singla i klipu zapowiadającego album KA$ABLANCA. A to i tak jeszcze nie wszystko. Pierwszy sezon INFLUEN$ERIALU zakończył się pokazem jeszcze jednego numeru i klipu, którym TEDE & SIR MICH zapowiadają następcę DISCO NOIR. Wraz z influen$erskim klipem zaprezentowano numer JAAACULA.

INFLUEN$ERIAL – S01E08

TEDE & SIR MICH wyjaśniają KTO Z KIM GRA i jaka będzie KA$ABLANCA

Zgodnie z popołudniową zapowiedzią, w niedzielę wieczorem zaprezentowano kolejny numer ogłaszający KA$ABLANCĘ. Licząc wypuszczony w grudniu numerze Jeszcze będzie normalnie, a po nim DWWA20 oraz HAJSMANIE, a także ukrytym JAAACULI, kawałek zatytułowany KTO Z KIM GRA jest piątym już singlem z nowego albumu. Wraz z opublikowaniem singla i klipu uruchomiono również przedsprzedaż albumu. Na preorder obecnie szansę mają jednak jedynie ci słuchacze, którzy wcześniej SMS-owo poinformowali wytwórnię NWJ o zamiarze zakupu najnowszego wydawnictwa duetu TEDE & SIR MICH.

TEDE & SIR MICH – KTO Z KIM GRA

I właśnie z miejsca, w którym najwięksi fani twórczości Jacka i Michała mają obecnie możliwość zakupu wydanego w bogatych pakietach najnowszego albumu tego duetu, dowiadujemy się, jaka dokładnie będzie płyta KA$ABLANCA:

Ten album to 20 kawałków. Mimo tego, że każdy utwór nawiązuje do innej stylistyki wszystkiemu przyświeca jasny cel – utrzymanie materiału w klimacie prawdziwego mocnego hip-hopu. Od mocnego boom bapowego vibe’u w HAJSMAN”, przez g-funkowe syntezatory w JAAACULA”, aż po kompletnie drillowy KTO Z KIM GRA.

– TEDE o albumie KA$ABLANCA

Hip-hopowa KA$ABLANCA w fizycznej wersji już czerwcu

Wraz z zaprezentowaniem singla KTO Z KIM GRA, uruchomiono wspomniany preorder wydawnictwa KA$ABLANCA. A co z tym związane, wiemy już, że najnowszy album duetu TEDE & SIR MICH w całej okazałości zabrzmi w okolicach 18 czerwca. To nadal jednak nie wszystko. Na chwilę przed końcem dnia na TEDEWIZJI zamieszczono jeszcze jeden numer z KA$ABLANCI, otwierający płytę utwór ENWUJOTKA. Te niespodzianki natomiast, na pewno nie są ostatnimi, jakie tej wiosny ukażą się z logo NWJ. Już wczoraj zresztą nowy album artystów wleciał na streamingi. Digitalowa wersja jest jednak okrojona i zawiera nie dwadzieścia, a dziesięć numerów.

TEDE & SIR MICH – ENWUJOTKA

Otrzymaliśmy nowy epizod INFLUEN$ERIALU, dwa single zwiastujące KA$ABLANCE oraz poznaliśmy datę premiery albumu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →