Tede przedstawia tytułowy singiel z „DISCO NOIR”! Premiera już niedługo

Podziel się newsem:

Tede kontynuuje promocję nadchodzącego wielkimi krokami DISCO NOIR. Premiera osiemnastego solowego albumu TDF-a przewidziana jest na 4 czerwca. Sprawdźcie szczegóły.

Hip-hop to jest to, co masz w głowie,
Muzyka to tylko tło, bo hip-hop to jest po prostu prawda

Takie oto wersy usłyszymy w prologu najnowszego singla warszawskiego rapera i ciężko się z nimi nie zgodzić. Tedemu od zawsze zarzucano, że w jego utworach nie ma żadnego przekazu. Warszawski raper zapewniał jednak, że ten przekaz się tam znajduje, trzeba to wszystko po prostu dobrze zinterpretować. Natomiast w przypadku najnowszego singla, ten oczekiwany przez wielu przekaz po prostu aż się wylewa.

W singlu DISCO NOIR z gościnnym udziałem PlanBe, Tede przedstawia słuchaczowi swoje spojrzenie na hip-hop, a także daje do zrozumienia, że muzyka jest zawsze tylko tłem do przekazu jaki twórca chce przekazać odbiorcy. Zatem nie ma żadnego znaczenia na jakim bicie nawija.

Tede feat PlanBe – DISCO NOIR

W przypadku całego krążka, będziemy obcować z najróżniejszymi wariacjami Sir Micha, na temat klubowej muzyki elektronicznej od EDM’u po deep house, lub jak nazywa to Tede deep-hop polo, co można interpretować w różny sposób. Począwszy od głębokiego przekazu, na skojarzeniach z disco polo kończąc.

Jeżeli chodzi o single, to DISCO NOIR jest już siódmym utworem promującym nowe wydawnictwo. Moim zdaniem po POST:HIP-HOPIE, DISCO NOIR jest na ten moment najlepszym, kawałkiem udostępnionym do tej pory. Jednak w tym wszystkim, jeżeli chodzi o moje odczucia, to w większości utworów najgorzej wypadają refreny, które brzmią nieco kiczowato.

Tede feat. Książę Kapota – POST:HIP-HOP

Co ciekawe, tytułowy utwór miał być dostępny do odsłuchu dopiero po oficjalnej premierze krążka. Do tego momentu możliwość odsłuchu miały mieć jedynie osoby, które zdążyły zakupić limitowany nakład winyli, o czym pisaliśmy szczegółowo tutaj.

No cóż, taki ruch może dziwić, jednak osoby z winylami DISCO NOIR mają jeszcze drugiego asa w rękawie. Bowiem, na drugiej stronie czarnego krążka miały niespodziankę pod postacią utworu SUKKI.

tede - disco noir
Tede & Sir Mich – DISCO NOIR – okładka albumu

Limitowaną edycję osiemnastego solo warszawskiego rapera możecie zamawiać z oficjalnego sklepu tede.shop.pl. Edycja specjalna zawiera dodatkowe CD oraz wyjątkowy stickerpack. 

Tede kontynuuje promocję nadchodzącego wielkimi krokami DISCO NOIR. Premiera osiemnastego solowego albumu TDF-a przewidziana jest na 4 czerwca. Sprawdźcie szczegóły. Hip-hop to jest to, co masz w głowie,Muzyka to tylko tło, bo hip-hop to jest po prostu prawda Takie oto wersy usłyszymy w prologu najnowszego singla warszawskiego rapera i ciężko się z nimi nie zgodzić. Tedemu od zawsze zarzucano, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

TEDE wystąpi na Juwenalia UEK 2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →