Tede w kilkanaście minut wyprzedał nakład limitowanego singla z “DISCO NOIR”


17 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Wczoraj ruszyła sprzedaż najnowszego singla Tedego, w wyjątkowej odsłonie. Jednak zanim produkt zadomowił się w sklepie, fani rapera wykupili cały jego nakład w niecałe 20 minut.

Powrót do tradycji

Jakiś czas temu na swoim Instagramie Tede poinformował, że zamierza wydać swój nowy singiel na słynnej winylowej siódemce. Jak zapowiedział, tak zrobił. Wczoraj o godzinie 16:00 wystartowała sprzedaż tytułowego singla z nadchodzącej płyty warszawskiego rapera – DISCO NOIR, z gościnnym udziałem PlanBe. Ponadto, na stronie B krążka znalazł się utwór pod tytułem Sukki.

Smaczku i wyjątkowości dodawał fakt, że wytłoczone zostało tylko 300 sztuk czarnego krążka. Ponadto, sam raper zapowiadał, że do momentu premiery albumu, te dwa single będą mogli odsłuchać tylko ci, którym udało się zakupić limitowane wydawnictwo.

Napisałem udało, bo cały nakład wyprzedał się w niecałe 20 minut! Natomiast przez pierwsze 5 minut, serwery sklepu padły z przeciążenia. Ta sytuacja sprawiła, że w serwisach aukcyjnych od razu pojawiły się ogłoszenia, w których cena krążka jest kilkukrotnie wyższa.

Natomiast tym, którzy nie zdążyli z zakupem, pozostaje czekać do premiery DISCO NOIR, która zaplanowana jest na 4 czerwca. Na pocieszenie dodam jeszcze, że 20 kwietnia do sieci trafi teledysk do numeru TYLKO PALMY.

Mroczna dyskoteka Tedego

tede - disco noir
Tede – DISCO NOIR – okładka albumu

Zbliżający się wielkimi krokami krążek Tedego ma być albumem wyjątkowym i pewnym sensie rewolucyjnym. Nie tylko w karierze samego rapera, ale także w polskim rapie. Bowiem Tede i Sir Mich sięgnęli po nieoczywiste dla hip-hopu bity.

Tede – Jak Zawsze

DISCO NOIR, to połączenie parkietowego rytmu z rapem. Co ciekawe, udostępnione do tej pory single spotkały się z bardzo dobrym odbiorem wśród słuchaczy, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, szczególnie na takich bitach. Do sieci natomiast trafił kolejny teledysk zapowiadający wydawnictwo. Tylko Palmy zostało nagrane podczas wizyty rapera w Indonezji, to tam także wykonano zdjęcie, które znalazło się na okładce albumu.

Tede – Tylko Palmy

Sławek proszę, jestem bezelem

Ponadto, tydzień temu, swoją drugą premierę miał kultowy krążek TDF-a, czyli Esende Mylffon i to w wyjątkowej edycji Hałas. Wraz z reedycją, do sieci trafiają także odświeżone cyfrowo teledyski do utworów, które znalazły się na krążku. Po klipie do Glokka udostępniony został obrazek do Blask i To jeszcze nie koniec.

Tede – Blask/To jeszcze nie koniec

Na stronie tede.shop, oprócz preorderu DISCO NOIR możecie zamówić reedycję Esende Mylffon, a także pozostałe krążki rapera.

Wczoraj ruszyła sprzedaż najnowszego singla Tedego, w wyjątkowej odsłonie. Jednak zanim produkt zadomowił się w sklepie, fani rapera wykupili cały jego nakład w niecałe 20 minut. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →