kadr z klipu do utworu „Lemon”

Legendy polskiego rapu w ramach cyklu SUMMERAP OLDSCHOOL ED


26 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Polski oldschoolowy rap przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Okazjami, by przekonać się o jego mocy, mogą być koncerty z serii SUMMERAP OLDSCHOOL ED.

Renesans oldschoolu

Klasyczne podejście do rapu przechodzi prawdziwy renesans na polskiej scenie. Widać to nie tylko po coraz większej liczbie młodych raperów, którzy sięgają po boom-bapowe bity, ale także po powrocie na świecznik takich postaci jak Tede. Ma to przełożenie także na koncertowe powroty legend polskiej sceny rapowej, które zakończyły już swoją działalność, jak np. Fenomen, Grammatik czy Molesta Ewenement. Macie ochotę wybrać się w sentymentalną podróż do początków polskiego rapu i zobaczyć na żywo ojców tej muzyki nad Wisłą? Koniecznie wpadajcie na koncerty z jedynej w swoim rodzaju trasy SUMMERAP OLDSCHOOL ED.

Tede & O.S.T.R. – RARARA

Kup bilety na koncerty z cyklu SUMMERAP OLDSCHOOL ED

SUMMERAP OLDSCHOOL ED to trasa, na której będzie można zobaczyć legendy polskiego rapu. Choć w zależności od miasta skład będzie nieco zmieniony, Tede i O.S.T.R. są stałymi punktami trasy. Oprócz nich w zależności od terminu i lokalizacji zobaczymy także Fokusa i Rahima, Molestę, Fenomen czy Grammatik. Wydarzenia z cyklu SUMMERAP OLDSCHOOL ED odbędą się:

02.07 Sopot, Opera Leśna: O.S.T.R., Tede, Fokus x Rahim, Molesta Ewenement
15.07 Kraków, Hype Park: O.S.T.R., Tede, Molesta Ewenement, Grammatik
05.08 Wrocław, Hotspot: O.S.T.R., Tede, Fokus x Rahim, Molesta Ewenement, Grammatik
01.09 Warszawa, Letnia Scena Progresji: O.S.T.R., Tede, Fokus x Rahim, Fenomen, Grammatik

Bilety na każdy z koncertów na tej trasie są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na eventach z cyklu SUMMERAP OLDSCHOOL ED.

Koncerty z cyklu SUMMERAP OLDSCHOOL ED okazją do zobaczenia na żywo legend polskiego rapu

Polski oldschoolowy rap przeżywa obecnie prawdziwy renesans. Okazjami, by przekonać się o jego mocy, mogą być koncerty z serii SUMMERAP OLDSCHOOL ED. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →