Tede kontynuuje promocje „DISCO NOIR”. Posłuchajcie nowego singla

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tede dziś w nocy udostępnił kolejny singiel z nadchodzącego wielkimi krokami swojego 18. solowego albumu, zatytułowanego DISCO NOIR. Sprawdźcie szczegóły.

Mroczna dyskoteka Tedego

W czerwcu, na półki sklepowe ma trafić 18. solowy krążek warszawskiego rapera. DISCO NOIR ma być kompletnie nowym doświadczeniem dla samego Tedego, oraz jego fanów. Krążek osadzony jest bowiem na nieoczywistych dla hip-hopu bitach. Otóż, nowy album TDF-a to nic innego jak połączenie hip-hopu z klubowymi, elektronicznymi podkładami, którymi oczywiście zajął się Sir Mich.

Tede na przestrzeni lat udowadniał, że nie boi się eksperymentować i konsekwentnie stawia na nowe brzmienia. Wielokrotnie zdarzało się także, że swoimi pomysłami wyprzedzał resztę rapowej stawki. Czy w przypadku Mrocznej Dyskoteki będzie podobnie? Zobaczymy.

tede - disco noir
Tede & Sir Mich – DISCO NOIR – okładka płyty

Na ten moment udostępnione single spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród słuchaczy. Po TAŃCUJ, ALLINCE, JAK ZAWSZE, TYLKO PALMACH, POST: HIP-HOPIE, przyszedł czas na DZIEWCZYNĘ Z KLUBU TECHNO.

Dziewczyno z klubu techno, dziewczyno nieznajoma

Widząc tytuł nowego singla nie mogłem się powstrzymać przed parafrazą klasyka muzyki disco-polo, jednak utwór Tedego nie ma kompletnie nic wspólnego z tym gatunkiem muzycznym. Mamy tu mocny, EDM’owo deep house’owy bit, w którym znajdziemy także klasyczne dla ostatnich produkcji Sir Micha sample i motywy muzyczne dla klubowych hitów przełomu lat 90.

Tede & Sir Mich – DZIEWCZYNA Z KLUBU TECHNO

Natomiast, DISCO NOIR możecie w dalszym ciągu zamawiać w preorderze, który znajdziecie na stronie tede.shop.pl

Przygotujcie się na kolejne reedycje kultowych albumów

Niedawno informowaliśmy Was o reedycji Esende Mylffon z 2005 roku. Jeżeli ta wiadomość Was ucieszyła, to mamy kolejną, bowiem w planach NWJ na rok 2020 jest wydanie kolejnych reedycji kultowych krążków Tedego. Niedługo na wszystkich serwisach streamingowych znajdą się albumy FuckTEDE i Glamrap. Możemy się także spodziewać reedycji CD takich krążków jak 3H i Notes.

Tede feat. Natalia Lesz – Glam Rap

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

TEDE wystąpi na Juwenalia UEK 2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.