Tede z okazji reedycji “3H: Hajs Hajs Hajs” odświeża kultowe teledyski


25 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji reedycji 3H: Hajs Hajs Hajs, Tede podobnie jak w przypadku Esende Mylffon odświeża kultowe teledyski. Sprawdźamy więc, jak wyglądają klipy do Wielkiego Joł i Zeszytu Rymów w jakości HD.

Nowe szaty Tedego

Podczas promocji reedycji Esende Mylffon Tede i jego ekipa postanowili, że oprócz remasteru kultowego albumu, fani warszawskiego rapera otrzymają również coś ekstra. Chodzi oczywiście o odświeżone wersję teledysków, z którymi identyfikowany był krążek. Wybór padł na obrazki do Glokk’a i Blask / To jeszcze nie koniec.

Tede – Glokk

Na identyczny patent, wytwórnia Wielkie Joł wraz z ekipą Polski Rap zdecydowali się podczas promocji reedycji 3H: Hajs Hajs Hajs – pierwszego albumu TDF-a wydanego własnym sumptem.

Mające swoją premierę w 2003 roku wydawnictwo promowały 3 klipy, które dotychczas dostępne były w jakości nie wyższej 480p. Najpierw cyfrowy lifting otrzymał Zeszyt Rymów, w którym gościnnie usłyszeć mogliśmy Paulinę i Natalię Przybysz, jeszcze pod szyldem Sistars.

Tede feat. Sistars – Zeszyt Rymów

Musicie przyznać, że robi to wrażenie, szczególnie jeżeli spojrzymy na remaster klipu do bujającego od 17 lat Wielkiego Joł. Co ciekawe, dzięki cyfrowym poprawkom jesteśmy w stanie zobaczyć, że w oryginalnym klipie obecny był nie kto inny, jak O.S.T.R.! W związku z bardzo słabą jakością dotychczasowego wideo, było to bardzo ciężkie do wyłapania.

Tede – Wielkie Joł

Obecność Adama nie powinna aż tak dziwić, bowiem O.S.T.R. odpowiedzialny jest za kilka bitów, które słyszymy na 3H. Ponadto, to właśnie wtedy panowie pracowali nad roboczo nazwanym TEOSem, który finalnie nie ujrzał światła dziennego. Zresztą jak sam Tede stwierdził w serii Q&A związanej z promocją reedycji 3H, projekt ze względu na natłok obowiązków z jednej i drugiej strony po prostu odszedł w zapomnienie.

3H: Hajs Hajs Hajs, premiera – 27 listopada 2020

Tede

Premiera reedycji 3H będzie miała miejsce już w tym tygodniu, bo 27 listopada. Oczywiście album, możecie zamówić w wersji fizycznej pod postacią płyty CD, ale także kasety magnetofonowej i oczywiście płyty winylowej. Dodatkowo przygotowano także okolicznościowe gadżety, jak chociażby koszulki, czy brelok z legendarnym już logo TDF-a. To wszystko znajdziecie pod tym linkiem.

Z okazji reedycji 3H: Hajs Hajs Hajs, Tede podobnie jak w przypadku Esende Mylffon odświeża kultowe teledyski. Sprawdźamy więc, jak wyglądają klipy do Wielkiego Joł i Zeszytu Rymów w jakości HD. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →