Tede wydaje swój kultowy album na kasecie magnetofonowej

Podziel się newsem:

Tede po raz kolejny przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Warszawski raper kontynuuje promocję reedycji albumu Esende Mylffon. Tym razem możecie zakupić wydawnictwo na kasecie magnetofonowej. Sprawdźcie szczegóły.

Tede nie przestaje zaskakiwać

Esende Mylffon to album uważany za kultowy, nie tylko przez fanów Tedego. Krążek przez wielu nazywany jest najlepszym wydawnictwem w dyskografii warszawskiego rapera.

Tede – Glokk

Oficjalnie album miał swoją premierę w 2006 roku, ale kilka miesięcy temu powrócił do sprzedaży i to w Edycji Specjalnej zawierającej m.in. hosting DJ’a Buhha.

Więcej o reedycji Esende Myllfon przeczytasz tutaj

Natomiast sam Tede, kilka tygodni temu wydał swój osiemnasty solowy krążek zatytułowany DISCO NOIR. Nowemu wydawnictwu towarzyszyła niecodzienna forma promocji, bowiem dwa z singli trafiły do sprzedaży na winylu, który wyprzedał się w kilkanaście minut.

Tym razem TDF sięgnął po nieco archaiczny już nośnik, jakim jest kaseta magnetofonowa, bowiem do sprzedaży trafiła właśnie reedycja Esende Mylffon w takiej formie. Całość możecie dorwać za niecałe 50 zł, a w prezencie dostaniecie sygnowany ołówek, do nakręcania taśmy. Kasety znajdziecie na stronie asfaltshop.pl

tede

Tede – Esende Mylffon: Hałas – odsłuch płyty

Czy czeka nas renesans kaset magnetofonowych?

Ostatnimi czasy zaobserwować mogliśmy wzmożone zainteresowanie płytami winylowymi. Niezależnie od tego czy były to klasyczne albumy, czy nowe wydawnictwa. Dowodem na ogromne zainteresowanie winylami było chociażby pojawienie się ich po okazyjnych cenach w jednej z sieci marketów.

Jednak, czy podobny scenariusz czeka kasety magnetofonowe? Śmiem w to wątpić, bowiem oprócz elementu nostalgii, były one na dłuższą metę uciążliwe i bardzo awaryjne. Natomiast kasety wydawane przez Tedego, czy chociażby Spinache’a, (raper do swojej ostatniej płyty także dołączał kasetę z ołówkiem) są świetnym gadżetem kolekcjonerskim do postawienia na półce.

Tede po raz kolejny przygotował dla swoich fanów nie lada niespodziankę. Warszawski raper kontynuuje promocję reedycji albumu Esende Mylffon. Tym razem możecie zakupić wydawnictwo na kasecie magnetofonowej. Sprawdźcie szczegóły. Tede nie przestaje zaskakiwać Esende Mylffon to album uważany za kultowy, nie tylko przez fanów Tedego. Krążek przez wielu nazywany jest najlepszym wydawnictwem w dyskografii warszawskiego […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.