Spinache z nowym singlem na urodziny. Posłuchajcie “Duragi”


17 lipca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Spinache powraca z zupełnie nowym singlem, będącym zapowiedzią kolejnej płyty długogrającej – 799919. Sprawdźcie, jak brzmi utwór Duragi.

Singiel Duragi debiutuje 17 lipca –  data premiery singla została wybrana nieprzypadkowo, artysta prezentuje świeży utwór w dniu swoich urodzin.

spinache duragi

Daty są znaczącym elementem unikalnej koncepcji materiału.

Spinache – nowy album 799919 w październiku

Album 799919 to hołd dla złotej ery hip-hopu, nawiązanie do estetyki  lat 90-tych, dosłownie. Spinache sięgnął do archiwum swoich niepublikowanych instrumentali z 1999 roku i wybrał z nich dziesięć kompozycji, które tworzą muzyczny fundament nadchodzącej płyty.

Artysta tak opisuje nowe nagranie i ideę nowej płyty:

Urodziłem się w 1979 roku, w 1999, tuż po premierze pierwszego LP Thinkadelic, pracowałem nad muzyką, która pojawiła się na płycie Obóz TA oraz na towarzyszących projektach m.in. na debiutanckim albumie O.S.T.R.-a. 

Mamy 2019 i czuję, że to idealna klamra, świetny czas na wypuszczenie materiału będącego podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi, swoistym ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało mnie przez te wszystkie lata. Pisanie i nagrywanie do własnej muzyki sprzed dwóch dekad jest paradoksalnie szalenie odświeżające. Dzisiejsze próby imitowania brzmienia lat dziewięćdziesiątych są fajną podróżą sentymentalną, ja poleciałem w prawdziwą podróż, przeniosłem się w czasie i nagrywam ze Spinache z 99. 

Premiera albumu 799919 zapowiedziana jest na październik.

Równolegle z premierą singla Duragi rusza preorder limitowanego wydania płyty, o szczegółach wydawnictwa artysta będzie informował już wkrótce.

Spinache – Duragi – zobacz teledysk:

Spinache powraca z zupełnie nowym singlem, będącym zapowiedzią kolejnej płyty długogrającej – 799919. Sprawdźcie, jak brzmi utwór Duragi. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Singiel Duragi debiutuje 17 lipca –  data […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →