„HAJSMAN” kolejnym zwiastunem nowego albumu duetu TEDE & SIR MICH


03 marca 2021

Podziel się newsem:

TEDE & SIR MICH ponownie zaskoczyli wszystkich nastawionych na środowy, popołudniowy seans nowego epizodu INFLUEN$ERIALU. Zamiast niego pojawił się HAJSMAN.

Nie ustąpił jeszcze szum, jaki wzbudził poprzedni singiel duetu. DWWA20 zaskoczył bowiem zwrotem w kierunku bardziej klasycznego rapowego brzmienia. Od którego przecież, na przestrzeni ostatnich albumów, duet TEDE & SIR MICH systematycznie i z celowym zamiarem odchodził w estetykę muzyczną coraz bardziej od hip-hopu odległą. TDF’a i Micha znamy jednak już na tyle długo, żeby przeczuwać, iż panowie lada moment ponownie zaskoczą czymś nowym. I właśnie to czynią, wydając materiał, który sami określili jako „w 100% HIPHOPERSKI. Zaskoczą się również i sami słuchacze najbardziej ceniący nagrania w stylu ubiegłorocznego DISCO NOIR. Starsi słuchacze Jacka i Michała, a przede wszystkim, jeszcze „samego TDF’a, z pewnością ucieszą się, że ten rozdział jest zamknięty. Przynajmniej chwilowo. I z jeszcze większą satysfakcją przesłuchają przedstawiony na klipie numer HAJSMAN.

TEDE & SIR MICH – HAJSMAN

Rapowa KA$ABLANCA w wykonaniu duetu TEDE & SIR MICH

KA$ABLANCA, tak TEDE & SIR MICH zatytułowali album, którym wracają do bardziej rapowych klimatów. Chociaż single DWWA20 i HAJSMAN na ten moment świadczą, że w roku 2021 czeka nas stricte rapowe wydawnictwo tego duetu. Wraz z najnowszym singlem zwiastującym album KA$ABLANCA uruchomiono również stronę www.kasablanca.pl. Polecamy zajrzeć tam wszystkim, których interesuje preorderowa wersja tego wydawnictwa. TEDE & SIR MICH nie ujawnili jeszcze daty, kiedy to KA$ABLANCĘ zaprezentują w całości. Wiemy już jednak, że stanie się to na wiosnę.

TEDE & SIR MICH – DWWA20

Premiera drugiego singla i klipu zapowiadającego album „KA$ABLANCA”, którym duet po romansie z disco wraca do rapowych brzmień.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →