TEDE & SIR MICH z zaskakującym singlem z albumu „KA$ABLANCA”


18 lutego 2021

Podziel się newsem:

Wczorajszego popołudnia TEDEWIZJA zmieniła ramówkę, by nadać premierowy singiel duetu TEDE & SIR MICH – poparty klipem, i społecznie zaangażowany numer DWWA20.

Widzowie, którzy wczoraj o 16.20 zasiedli przed monitorami, by obejrzeć nowy odcinek INFLUEN$ERIALU mogli poczuć się nieco zdziwieni. Najnowszy odcinek autorskiego vloga szefa NWJ nie został bowiem wyemitowany. Zamiast tego, bez wcześniejszych zapowiedzi, zaprezentowano premierowy singiel duetu TEDE & SIR MICH.

Uwieczniony na klipie numer DWWA20, nie dość, że został puszczony z zaskoczenia, to zaskakuje również swoich brzmieniem. Przekornie, TDF i Michu, słuchaczy w konsternację wprawiają tym, że najnowszym utworem powracają do bardziej klasycznych rapowych klimatów. Od których przecież na ostatnich wydawnictwach starali się uciekać. TEDE natomiast zaskakuje w samej już tylko warstwie tekstowej. Na podszytym drillem beacie raper porusza bowiem społecznie zaangażowane kwestie bez ubierania ich w zawiłe metafory. A tego już również dawno nie robił! TEDE & SIR MICH to jednak jeden z bardziej nieprzewidywalnych duetów na naszej scenie, mimo wszystko więc, nie ma co się dziwić!

TEDE & SIR MICH – DWWA20

KA$ABLANCA to powrót duetu do klasycznie rapowych brzmień?

Pod koniec roku TEDE & SIR MICH udostępnili utwór Jeszcze będzie normalnie. Singlem tym duet rozpoczął jednocześnie rozkręcać hype wokół swojego nowego albumu. TDF ujawnił już wówczas, że następca płyty DISCO NOIR, nagrywana obecnie KA$ABLANCA, to materiał “W 100% HIPHOPERSKI”. Jak będzie, okaże się na wiosnę, gdyż w ten spodziewać mamy się premiery najnowszego wydawnictwa spod szyldu wytwórni NWJ. A do tego czasu TEDE & SIR MICH jeszcze z pewnością nie raz nas zaskoczą.

TEDE & SIR MICH – Jeszcze będzie normalnie

INFLUEN$ERIAL trwa dalej

Prowadzony przez TDF’a INFLUEN$ERIAL nie został wyemitowany wczoraj, jak w każdą środę, o godzinie 16.20. Zamiast tego fani rapera otrzymali drugi singiel z albumu KA$ABLANCA! Trzeci epizod okraszonego sporą dawką, charakterystycznego dla rapera, poczucia humoru ukazał się z kolei wieczorową porą. A dowiedzieliśmy się z tego odcinka między innymi tego, że TEDE wybiera się właśnie na plan teledysku do numeru DWWA20. W trwającym niespełna dwadzieścia minut trzeciej odsłonie INFLUEN$ERIALU raper ląduje również na nadmorskiej plaży oraz wybiera się w niezdradzonym celu na lotnisku. Przede wszystkim jednak influen$uje, cały czas influen$uje.

INFLUEN$ERIAL – S01E03

„DWWA20” to powrót do bardziej klasycznie brzmiącego rapu jak i społecznie zaangażowany, wymierzony we władzę numer.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.