Tede wraca z reedycją kolejnego legendarnego albumu. „3H: Hajs Hajs Hajs” już niebawem!


21 października 2020

Podziel się newsem:

Tede nie zwalnia tempa i po raz kolejny serwuje swoim fanom reedycję kultowego albumu. 3H: Hajs Hajs Hajs oprócz wydania fizycznego, doczeka się także cyfrowej wersji. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

„Spektakularny powrót”!

Musimy to napisać po raz kolejny, ale fani Tedego ostatnimi czasy nie mają prawa narzekać. Warszawski raper sukcesywnie realizuje złożone obietnice i wypuszcza reedycje swoich kultowych albumów. Po Esende Mylffon przyszedł czas na kolejny krążek. Tym razem wybór padł na pierwszy wydany własnym sumptem przez Tedego, 3H: Hajs Hajs Hajs.

tede trzyha
Tede – 3H: Hajs Hajs Hajs – okładka albumu

Trzyha, to absolutny klasyk polskiego hip-hopu. Album swoja premierę miał w 2003 roku i jak na tamte czasy, był wydawnictwem dopracowanym pod każdym względem. Ten krążek miał dosłownie wszystko, od ciętych, świetnie złożonych linijek, po gości i producentów z najwyższej półki.

Tede feat. Sistars – Zeszyt Rymów

Na albumie, już w pierwszym utworze gościnnie pojawia się zespół Sistars, a za produkcję całej płyty odpowiadają m.in. O.S.T.R., Camey, IG$, JanMario oraz sam Tede. O legendarnym statucie tego albumu świadczy także liczba hitów, które na nim znajdziemy.

To właśnie z tego wydawnictwa pochodzą absolutne klasyki jak Pili Gin, czy Zeszyt Rymów. Jednakże najbardziej rozpoznawalnym numerem, który znalazł się na tym wydawnictwie, jest oczywiście Wielkie Joł. Od tego numeru zaczęło się prawdziwe boom na twórczość warszawskiego rapera.

Tede – Wielkie Joł

Reedycja Trzyha swoją premierę będzie miała pod koniec listopada, a dokładnie 27 listopada. Oprócz samego krążka, Wielkie Joł, we współpracy z Polskim Rapem przygotowało wyjątkowy, limitowany czasowo pakiet.

Znajdziemy w nim 3 płyty CD w wyjątkowej obwolucie. Zawierają one niepublikowane dotąd utwory, które Tede nagrał podczas pracy nad albumem. W tym samym pakiecie, dostępny będzie także winyl 3H. Natomiast na dokładkę, do pakietu dorzucony będzie t-shirt, oraz brelok z okładkowym logo rapera. Ponadto, zamawiając album otrzymacie także trzymiesięczną subskrybcję Tidal HiFi, pozwalającą odsłuchać krążek w najwyższej jakości.

Tede

Limitowany pakiet, a także wersję z samym krążkiem, znajdziecie na stronie tede.shop.

Tede nie zwalnia tempa i po raz kolejny serwuje swoim fanom reedycję kultowego albumu. 3H: Hajs Hajs Hajs oprócz wydania fizycznego, doczeka się także cyfrowej wersji. Sprawdźcie szczegóły. „Spektakularny powrót”! Musimy to napisać po raz kolejny, ale fani Tedego ostatnimi czasy nie mają prawa narzekać. Warszawski raper sukcesywnie realizuje złożone obietnice i wypuszcza reedycje swoich […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.