Tede przygotował kolejną niespodziankę dla swoich fanów

Podziel się newsem:

Tede swoimi ostatnimi ruchami dosłownie rozpieszcza swoich fanów. Reedycje płyt, kasety, czy single na winylach. Teraz przyszedł czas na darmową płytę niespodziankę. Sprawdźcie szczegóły.

Król urodzinowych mixtape’ów

Fani Tedego przyzwyczajeni są do faktu, iż raper w dniu swoich urodzin, od wielu lat stosował bardzo ciekawy zabieg, jakim jest darmowy krążek rozdawany przy wejściu do klubu, w którym były organizowane jego urodziny.

Każdy z krążków swoim tytułem nawiązywał do pełnoprawnego, który swoją premierę miał w danym roku. Takimi właśnie mixtape’ami były chociażby ELLIMINATICKET, czy Kurort Rolson. W tym roku będzie podobnie.

Tede – MELO INFERNO

Pomimo pandemii, TDF nie odwołał swojej corocznej imprezy urodzinowej, która tym razem odbędzie się Łebie24 lipca. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w imprezie, na wejściu otrzyma darmowy album HIP-HOP NOIR, który jest follow-upem do tegorocznego DISCO NOIR.

Tede - Hip-Hop Noir
Tede – HIP-HOP NOIR – okładka albumu

Po nazwie mixtape’u można się spodziewać, że będzie on osadzony na kompletnie innych brzmieniach niż DISCO NOIR. Za bity odpowiedzialny jest oczywiście Sir Mich, natomiast za scratche odpowiada DJ Few Few.

DISCO NOIR, czyli mroczna dyskoteka

Przypomnijmy, że 4 czerwca swoja premierę miał osiemnasty solowy album warszawskiego rapera. Sam krążek swoją oprawą muzyczną zdecydowanie odbiega od tego, do czego ostatnimi czasy przyzwyczaił nas Tede. Jak wyszło? Możecie się o tym przekonać sami kupując album ze strony tede.shop, albo sprawdzając odsłuch poniżej.

Tede – DISCO NOIR – odsłuch albumu

Tede swoimi ostatnimi ruchami dosłownie rozpieszcza swoich fanów. Reedycje płyt, kasety, czy single na winylach. Teraz przyszedł czas na darmową płytę niespodziankę. Sprawdźcie szczegóły. Król urodzinowych mixtape’ów Fani Tedego przyzwyczajeni są do faktu, iż raper w dniu swoich urodzin, od wielu lat stosował bardzo ciekawy zabieg, jakim jest darmowy krążek rozdawany przy wejściu do klubu, […]

TEDE - JUWENALIA UEK 2020

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →