O.S.T.R. prezentuje wyjątkowe, winylowe wydanie „GNIEWU”


12 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

O.S.T.R. i Asfalt Records przygotowali nie lada gratkę dla fanów rapera i wszystkich audiofili. Wraz z 247Studio i Oesu wyprodukowali pierwszy w Polsce przezierny dwuskrzydłowy gatefold, oraz płytę winylową.

Kilka dni temu na swoim Instagramie, O.S.T.R. zapowiadał coś co jego zdaniem będzie tzw. wydawniczym game changerem. Jak się dziś okazało raper wraz z Asfalt Records, oraz 247Studio i Oesu przygotowali w całości przezroczyste, winylowe wydanie ostatniej płyty Ostrego – GNIEW.

Winylowe wydanie gniewu jest pierwszym w całości przezroczystym, dwuskrzydłowym gatefoldem, wraz z przezierną płytą. No cóż, może nie jest to zapowiadana hucznie rewolucja, jednakże rozumiem koncept całego przedsięwzięcia. Natomiast nie zmienia to faktu, że efekt końcowy naprawdę robi ogromne wrażenie.

Wszyscy pospadaliśmy z krzeseł

Bez wątpienia, dwupłytowe winylowe wydanie to prawdziwy rarytas dla kolekcjonerów i audiofili. Winylowy GNIEW wytłoczony został na przezroczystych płytach ważących 200 g (super heavy vinyl), co eliminuje ryzyko deformacji nośnika pod wpływem wysokich temperatur, czy niewłaściwego przechowywania.

Zdecydowanie najbardziej wyjątkowym elementem całego wydawnictwa jest jego oprawa graficzna, o którą zadbali designerzy z 247Studio i Oesu. Panowie odpowiadali także za identyfikacje podstawowej wersji płyty. Zresztą zobaczcie sami.

Ostry
o.s.t.r.

Ponadto, przedsprzedaży płyty podstawowej towarzyszy limitowana, również ograniczona czasowo, winylowa edycja GNIEW (Snap Jazz Edition). Ta wersja otrzymała klasyczny, czarny kolor krążka. Natomiast całość zapakowana w okazjonalną kopertę w całości pokrytą folią mat oraz wybiórczo – lakierem UV.

o.s.t.r.

Wyjście naprzeciw potrzebom fanów

o.s.t.r.

Wyjątkowej winylowej edycji płyty, towarzyszy także wyjątkowa sprzedaż. Asfalt bowiem wyszedł naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom fanów swoich artystów i pierwszy raz zorganizował 3-dniowy drop, gdzie liczba egzemplarzy będzie odpowiadać ilości zamówień.

Płyty bowiem mają być dotłaczane na bieżąco, aby każdy zainteresowany mógł zamówić kopię materiału dla siebie. W piątek 14 sierpnia o 23:59, sprzedaż zostanie zakończona, co równać się będzie z oficjalnym zakończeniem dropu.

Jeżeli chcecie zdobyć winylową kopię ostatniego materiału Ostrego, odsyłam Was na stronę asfaltshop.pl gdzie znajdziecie także kasetową wersję GNIEWU.

o.s.t.r.

O.S.T.R. – GNIEW – odsłuch albumu

O.S.T.R. i Asfalt Records przygotowali nie lada gratkę dla fanów rapera i wszystkich audiofili. Wraz z 247Studio i Oesu wyprodukowali pierwszy w Polsce przezierny dwuskrzydłowy gatefold, oraz płytę winylową. Kilka dni temu na swoim Instagramie, O.S.T.R. zapowiadał coś co jego zdaniem będzie tzw. wydawniczym game changerem. Jak się dziś okazało raper wraz z Asfalt Records, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

O.S.T.R. w Olszynie | 07.11.2020

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.