materiały promocyjne

O.S.T.R. po raz kolejny odwiedzi Ostrów Wielkopolski!

Obserwuj nas na instagramie:

Raper O.S.T.R. po raz kolejny odwiedzi Ostrów Wielkopolski i Klub Stara Przepompownia. Na koncercie ma pojawić się – jak to enigmatycznie zapowiada przed wydarzeniem – „coś nowego”.

Legenda polskiego rapu

Poza karierą rapera, którą rozpoczął w latach dwutysięcznych, O.S.T.R. znany jest w środowisku hip-hopowym jako freestylowiec, MC, producent, host wielu imprez gatunkowych. To jednak albumy przyniosły mu największy rozgłos – nagrał kilkanaście płyt, w tym aż sześć złotych i sześć, które pokryły się platyną. Sprzedał ponad 415 tysięcy egzemplarzy płyt w całej Polsce, a przez lata klasyfikowany był na listach najlepszych polskich raperów.

Nawet jeśli nie słuchacie go na co dzień, z pewnością możecie znać takie utwory rapera, jak Tabasko, Mówiłaś Mi…, Lubię być sam. W ostatnim czasie O.S.T.R. mogliście usłyszeć na singlu DS2 promującym album zespołu Mor W.A. To nie wszystko. Po ponad dwudziestu latach raper połączył siły z inną legendą sceny. Wspólnie z TEDE nagrał w marcu singiel RARARA.

TEDE & O.S.T.R. – RARARA

O.S.T.R. w Ostrowie Wielkopolskim

14 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim po raz kolejny zagra O.S.T.R. Koncert odbędzie się w Klubie Stara Przepompownia. Organizatorzy zapowiadają, że pojawia się tam, „by zaprezentować swoim fanom coś nowego”. O co dokładnie chodzi? Tego dowiemy się już w kwietniu. Koncert muzyka poprzedzi występ Eliasza. Odbędzie się również afterparty. Bilety na wydarzenie kupicie na portalu Biletomat.pl.

materiały promocyjne

Raper O.S.T.R. po raz kolejny odwiedzi Ostrów Wielkopolski i Klub Stara Przepompownia. Na koncercie ma pojawić się – jak to enigmatycznie zapowiada przed wydarzeniem – „coś nowego”. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →