Rap Stacja Festiwal 2024 ogłasza pierwszego artystę. To duet PRO8L3M!


20 listopada 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Rapowy festiwal potrwa w Sławie od 10 do 13 lipca 2024 r. Kolejni artyści ogłaszani będą w poniedziałki i czwartki. Bilety na Rap Stacja Festiwal 2024 już w sprzedaży.

PRO8L3M na Rap Stacja Festiwal 2024

Największy festiwal kultury hip-hop w zachodniej części Polski ogłasza pierwszego wykonawcę. To skład, którego nie trzeba przestawiać fanom rapu. Na Rap Stacja Festiwal 2024 wystąpi bowiem duet PRO8L3M – zagrają na głównej scenie imprezy. Ostatnio pisaliśmy o Oskarze i Steezie w kontekście nadchodzącego albumu, PROXL3M, który ma ukazać się 1 grudnia. Dotychczas pojawiły się single do utworów Nicea (z wypełnionym odniesieniami do własnej twórczości teledyskiem), a także Mayday i zaledwie wczoraj False flag. Z okazji dziesięciolecia scenicznej działalności Oskara i Steeza zaplanowano też jubileuszową trasę koncertową – duet zagra w wielu polskich miastach, ale też w m.in. Oslo, Dordrechcie, Dublinie i Londynie.

Czego spodziewać się po przyszłej edycji?

Rap Stacja Festiwal to impreza, która zwraca uwagę na hip-hopowej mapie Polski swoją różnorodnością. W tym roku zagrały legendy amerykańskiej sceny, czołowe postacie mainstreamu i polscy klasycy – a wszystko to w wyjątkowych okolicznościach, jakie tworzy Jezioro Sławskie. Goście tegorocznego festiwalu byli mocni. Była scena główna (m.in. Mata, Kuban, Oki, White 2115, Żabson, Białas, Otsochodzi, Kizo, Słoń i Kukon), Old School Stage (m.in. Onyx, Dope D.O.D., Paktofonika, Grammatik, Liroy, Wzgórze YA-PA 3, Grubson i Molesta Ewenement), Green Stage (m.in. Tede, Kacperczyk, Gruby Mielzky, Dwa Sławy i Belmondawg) oraz równie mocno dobrze wypełnione znanymi ksywami Red Bull Container i Rap Plaża. Przypominamy te ksywy i występy, żeby ci z was, którzy nigdy nie byli w Sławie, zdali sobie sprawę, jakiego formatu jest to impreza i dlaczego warto na niej być. W końcu PRO8L3M to dopiero początek ogłoszeń…

PRO8L3M na Rap Stacja Festiwal 2024

Kup bilet na Rap Stacja Festiwal 2024!

Rap Stacja Festiwal 2024 oficjalnie rusza wraz z before party w środę 10 lipca. Wstęp tego dnia jest bezpłatny. Na kolejne dni – 11, 12 oraz 13 lipca – można już kupić karnety, które dostępne są wyłącznie na stronie Biletomat.pl. Pierwsza pula wyprzedała się na pniu, ale ruszyła już druga, gdzie dostępne są karnet 3-dniowy, karnet VIP, a także karnety rodzinne 2+1 i 2+2. W styczniu 2024 ruszy także sprzedaż pola namiotowego.

Rapowy festiwal potrwa w Sławie od 10 do 13 lipca 2024 r. Kolejni artyści ogłaszani będą w poniedziałki i czwartki. Bilety na Rap Stacja Festiwal 2024 już w sprzedaży. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →