materiały promocyjne

Kaliber 44 zagra na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.


20 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kaliber 44 kolejnym ogłoszonym artystą na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. w Łodzi. To impreza dla wszystkich stęsknionych za oldschoolowym rapem.

Święto staroszkolnego rapu z nowymi gośćmi

Tęsknicie za polskim rapem z przełomu XX i XXI wieku? Marzy wam się powrót na choć jeden dzień do tamtych czasów? 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. jest wydarzeniem specjalnie dla was:

To będzie jedyne takie doświadczenie – muzyka, street art, nawijki, początki, pionierski duch, kiedy wszystko się tworzyło i budowało. Wracamy do lat 90-tych, do kaseciaków, do crusingu po ulicach, wymieniania się kasetami VHS, boom-boxowego grania, tagowania i słów o mocy zmieniającej życie…

Wszystko to odbędzie się już 22 kwietnia na Tauron Arenie w Łodzi. A ogłoszony jak na ten moment line-up robi niesamowite wrażenie: O.S.T.R., Grammatik, Fisz/Emade, Fenomen, Tede, Małpa, a także zapowiedziana dziś ekipa. Do grona artystów, którzy wystąpią na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. dołączył Kaliber 44. Niekwestionowane legendy polskiego rapu wprowadzą was w psychodeliczny klimat Księgi Tajemniczej. Prologu, oraz przypomną, co robią normalnie o tej porze.

Kaliber 44 – Normalnie o tej porze

Kaliber 44 kolejnym ogłoszonym wykonawcą 120 RAP Fest

Kaliber 44 zagra na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

Kup bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R.!

Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie. Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek.

Bilety kolekcjonerskie na wydarzenie 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. będzie prawdziwym rapowym świętem

Kaliber 44 kolejnym ogłoszonym artystą na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. w Łodzi. To impreza dla wszystkich stęsknionych za oldschoolowym rapem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →