materiały promocyjne

Fenomen kolejnym ogłoszonym zespołem na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.


03 stycznia 2023

Podziel się newsem:

120 RAP FEST z kolejnym ogłoszeniem line-upu. Do O.S.T.R.-a, Fisza i Emade oraz Grammatika dołączyła ekipa Fenomen.

Święto staroszkolnego rapu z nowymi gośćmi

Tęsknicie za polskim rapem z przełomu XX i XXI wieku? Marzy wam się powrót na choć jeden dzień do tamtych czasów? 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. jest wydarzeniem specjalnie dla was:

To będzie jedyne takie doświadczenie – muzyka, street art, nawijki, początki, pionierski duch, kiedy wszystko się tworzyło i budowało. Wracamy do lat 90-tych, do kaseciaków, do crusingu po ulicach, wymieniania się kasetami VHS, boom-boxowego grania, tagowania i słów o mocy zmieniającej życie…

Wszystko to odbędzie się już 22 kwietnia na Tauron Arenie w Łodzi. A kto wystąpi podczas festiwalu? Do O.S.T.R.-a, Grammatika oraz Fisza i Emade dołączyła ekipa Fenomen. Autorzy legendarnego albumu Efekt przyjadą przypomnieć, że „wszystko jest ukryte właśnie w tej jednej szansie” i że zamiast robić sensacje, lepiej „rap w miasto puszczać”. Jak zapewniają organizatorzy, to nie ostatnie ogłoszenie podczas festiwalu. Jesteśmy jednak pewni, że już teraz spora część z was jest przekonana, że 22 kwietnia chce znaleźć się właśnie na Tauron Arenie w Łodzi.

Ogłoszenie występu Fenomenu

Fenomen kolejnym ogłoszonym zespołem na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

Kup bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R.!

Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie. Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek.

Bilety kolekcjonerskie na wydarzenie 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. będzie prawdziwym rapowym świętem

120 RAP FEST z kolejnym ogłoszeniem line-upu. Do O.S.T.R.-a, Fisza i Emade oraz Grammatika dołączyła ekipa Fenomen. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Święto staroszkolnego […]

Kup bilety na 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.!

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →