fot. materiały promocyjne

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. będzie prawdziwym rapowym świętem


14 grudnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już 22 kwietnia na Atlas Arenie w Łodzi nadarzy się niepowtarzalna okazja, by zobaczyć legendy polskiego rapu i poczuć klimat lat 90. podczas 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

Wehikuł czasu

Niezaprzeczalnym jest fakt, że na przestrzeni ostatnich trzech dekad polski rap zmienił się wręcz nie do poznania. Umainstreamowienie tej muzyki na świecie przełożyło się na obraz naszej rodzimej sceny. Jest to fakt, który może się wielu osobom nie podobać, a jednocześnie nie można go negować. Wiele osób pewnie czuje jednak ogromną tęsknotę do kultury rapowej z przełomu wieków. A gdyby choć na jeden wieczór wrócić do tamtych czasów?

Z ratunkiem przybywa 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R.! Po 20 latach na scenie i zorganizowaniu wielkiego jubileuszu raper, jako legenda polskiej sceny hip-hopowej, wraca do korzeni. Zaprasza na imprezę mającą przypominać rapową domówkę. Skrzykuje przyjaciół i rozkręca na Tauron Arenie w Łodzi festiwalowe wydarzenie roku jako gospodarz, host i pomysłodawca. Jak do tej pory zaproszenie przyjęła ekipa Grammatik, a także duet Fisz i Emade. Czego możemy spodziewać się na miejscu? Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia:

To będzie jedyne takie doświadczenie – muzyka, street art, nawijki, początki, pionierski duch, kiedy wszystko się tworzyło i budowało. Wracamy do lat 90-tych, do kaseciaków, do crusingu po ulicach, wymieniania się kasetami VHS, boom-boxowego grania, tagowania i słów o mocy zmieniającej życie…

Zdecydowani? Najwyższy czas zanotować w kalendarzu datę 22 kwietnia i kupić bilety!

Kup bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R.!

Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie. Spieszcie się! Powoli kończą się kolejne pule wejściówek.

Bilety kolekcjonerskie na wydarzenie 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R.

120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. będzie prawdziwym rapowym świętem

Już 22 kwietnia na Atlas Arenie w Łodzi nadarzy się niepowtarzalna okazja, by zobaczyć legendy polskiego rapu i poczuć klimat lat 90. podczas 120 RAP FEST hosted by O.S.T.R. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →