O.S.T.R. ogłasza specjalną trasę Diaporama Tour


10 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Występy oparte będą na najnowszej płycie Ostrego – Diaporama. Póki co ogłoszono trzy koncerty, ale to jeszcze nie koniec.

Legendarny polski raper

Poza karierą rapera, którą rozpoczął w latach dwutysięcznych, O.S.T.R. znany jest w środowisku hip-hopowym jako freestylowiec, MC, producent, host wielu imprez gatunkowych. To jednak albumy przyniosły mu największy rozgłos – nagrał kilkanaście płyt, w tym aż sześć złotych i sześć, które pokryły się platyną. Sprzedał ponad 415 tysięcy egzemplarzy płyt w całej Polsce, a przez lata klasyfikowany był na listach najlepszych polskich raperów.

Najnowsza płyta Ostrego na żywo

Album Diaporama, pierwsza solowa płyta artysty od 2020 roku, miała premierę 12 kwietnia tego roku. Znalazły się na niej takie single, jak Flam, Lemon, Cristal i Mental Clash. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Gibbs, Sarius, Mor W.A. czy Green. Czas usłyszeć materiał z płyty O.S.T.R. na żywo.

Trasa startuje – ogłoszono 3 miasta!

Specjalna trasa powoli nabiera kształtów i rumieńców. Organizatorzy stopniowo odkrywają karty. Na początku ogłoszono trzy miasta: Poznań, Gdańsk oraz Kraków. Pozostałe miejsca, podobnie jak lista gości mają trafić do nas już wkrótce. 

Kup bilet na koncerty Diaporama Tour!

Trasa opartą na utworach z najnowszej płyty Ostrego startuje w Poznaniu – 13 października będzie można zobaczyć rapera w Tamie. Następnym przystankiem jest gdański Parlament (21 października), a kolejnym krakowski Kwadrat (3 listopada). Bilety na te koncerty znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

o.s.t.r.

Występy oparte będą na najnowszej płycie Ostrego – Diaporama. Póki co ogłoszono trzy koncerty, ale to jeszcze nie koniec. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Legendarny polski raper Poza karierą rapera, którą rozpoczął w latach dwutysięcznych, O.S.T.R. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →